
Використання популярних лікарських трав
Медицині відомо дуже багато різноманітних лікарських рослин, що використовуються для профілактики та позбавлення від проблем з серцем і судинами, іншими хворобами. Є кілька трав, які особливо активно використовуються в народній медицині. На їх основі навіть створюються ліки нетрадиційної медицини. Так, наталя зубицька спеціалізується у даній області. Продукція її «Зеленої Планети» виробляэться виключно на природних компонентах і при цьому є достатньо дієвою.
Ось декілька прикладів трав, які можуть допомогти у різних ситуаціях.
Травнева конвалія. Вона застосовується при захворюваннях серця, припадках, судомах, що супроводжуються втратою свідомості або водянці. На Заході застосовувалася проти паралічу і проблем з нервами. У традиційній медицині даний компонент використовується в вигляді екстрактів або настоянок. Також, ця рослина застосовується в якості водних настоянок (2-5 грами на 250 грам води) і п'ється 2 рази на день по столовій ложці. Конвалія збирається після цвітіння, а потім піддається негайної і хорошій сушці при високій температурі (приблизно 45 градусів).
Також, в народній медицині використовується і глід. З нього робляться настої і екстракти, які допомагають при безсонні, гіпертонії, клімаксі, а також при функціональних порушеннях серцевої діяльності, обумовлених психічними розладами. Глід збирається перед літом. При збиранні обривають квітки, які в подальшому піддаються сушці. Настоянку з нього застосовують 3 рази на день приблизно по 20-25 крапель.
Пустирник звичайний. З цією росинкою виготовляються як спиртові та водні настоянки, і допомагають вони при захворюваннях нервів і серця. Наголошується, що пустирник діє набагато ефективніше, ніж усім відома валеріана. Також, він застосовується при психогенних розладах, стенокардії, пороках серця. Вживається як настоянка на спирті 4 рази на день приблизно по 35 грам разом з чаєм.
Зазвичай пустирник використовується при слабкій діяльності серця, серцевому неврозі, хворобах, пов'язаних зі шлунком і кишечником або є хорошим заспокійливим для нервів. Застосовується він як сечогінний засіб. Зазвичай вичавлений сік споживається 3 рази на день, по 35 крапель, розчинених у чистій воді, за 30 хвилин до вживання їжі.
Збирається пустирник під час цвітіння. При збиранні зрізають квітки. Оскільки рослина колюча, то під час збирання надягають спеціальні рукавички. Сушиться трава в тіні і в кімнаті з хорошим протягом. Як рекомендує традиційна медицина, при виготовленні соку, потрібно обов'язково змішувати дві його частини з трьома частинами спирту.