Оголошення про оренду, купівлю та продаж нерухомості у Миколаєві

Я хочу
Нерухомість
Район
Ціна
Тип
Жилий комплекс
Стан
Кімнат
Автомісць
Поверх
Поверховість
ділянка
Загальна площа, кв.м.
Житлова площа, кв.м.
Площа кухні, кв.м.
Показати

Останні оголошення

05:36, 30 листопада, №269647
05:36, 30 листопада, №261328
07:48, 27 листопада, №273977

Нерухомість у Миколаєві

Хочете орендувати або купити квартиру? На сторінці "Нерухомість у Миколаєві" зібрані пропозиції від ріелторів і власників, які пропонують різні типи житлової площі. Здійснювати пошук оптимального для себе варіанта досить просто. На сайті розміщена зручна форма, яка дозволяє підібрати:

  • місце розташування;
  • рік будівництва ЖК;
  • район;
  • поверховість;
  • кількість кімнат;
  • приблизну ціну;
  • тип об'єкта.

На сайті багато пропозицій щодо здачі в оренду квартир, офісів, дач і котеджів. Звернувшись в агентство нерухомості, вдасться швидко і правильно оформити всю документацію відповідно до правил чинного законодавства. Детальний опис пропозицій дасть змогу без зусиль знайти оптимальний варіант. У разі виникнення питань, зв'яжіться за контактним телефоном з господарем об'єкта, для отримання вичерпної консультації. Враховуйте особливості планування квартири, дізнавайтеся у господаря, коли був зроблений останній ремонт і хто живе по сусідству. Ці дані також вплинуть на подальше комфортне проживання.

Як здійснити продаж квартири або будинку на порталі?

Розмістити безкоштовне оголошення про продаж нерухомості в Миколаєві може кожен охочий. Для цього достатньо додати його на порталі та заповнити просту форму. Вкажіть основну інформацію про об'єкт і його докладний опис. Опрацюйте текст запису, щоб надати шукачеві найповнішу інформацію. Після цього додайте якісні справжні фотографії. Не забудьте вказати діючий номер телефону для зв'язку з клієнтами.

На порталі можна продати будинок, квартиру, дачу, земельну ділянку, офіс або гараж. Після перевірки оголошення модератором воно буде опубліковано. Вклад грошових коштів у нерухомість завжди є вигідним рішенням, тому попит на об'єкти не перестає зростати.

Показати
Я хочу
Нерухомість
Ціна
від
до
Валюта
Район
Показати
Відповідальний за розділ
Евгения
При возникновении проблем с оплатой услуг, просим обращаться:
Телефон: (098) 286 94 85
Skype: live:content.citysites