• Головна
  • Вибір ортезу для коліна: все, що вас потрібно знати
Новини компаній
11:45, 28 жовтня 2022 р.

Вибір ортезу для коліна: все, що вас потрібно знати

Новини компаній

Колінні ортези є відмінним вибором для лікування різних травм та станів коліна. Вони, як правило, неінвазивні, мало небезпечні та економічно ефективні. Кращі наколінники можуть забезпечити значні переваги, допомагаючи підтримувати суглоб, зменшувати біль та покращувати стабільність та рухливість. Однак конструкція, функції та якість брекетів сильно різняться.

Вибір правильної скоби для ваших потреб може бути складним процесом, особливо з великою кількістю інформації в Інтернеті. Ось чому ми склали цей всеосяжний посібник, щоб відповісти на всі ваші питання, пов'язані з наколінниками. Ми розповімо все, що вам потрібно знати про вибір наколінника, щоб ви могли ухвалити обґрунтоване рішення про те, який бандаж для коліна підійде краще.

Типи колінного бандажу

Перш ніж вибрати наколінник, може бути корисно дізнатися про різні доступні типи ортезів. Більшість наколінників можна розділити на шарнірні та нешарнірні.

Як випливає з назви, шарнірні ортези включають шарніри, які дозволяють ортезу забезпечувати більшу підтримку та стабільність коліна, а також сприяють правильному вирівнюванню.

Нешарнірні скоби забезпечують меншу підтримку, але все ж таки корисні в багатьох ситуаціях. У цих двох категорій існує кілька різних типів брекетів, кожен із яких призначено більш конкретної мети.

Види шарнірних наколінників

  • Профілактичні бандажі: зазвичай їх носять спортсмени для запобігання травмам коліна, вони призначені для стабілізації суглоба та захисту зв'язок коліна.

  • Функціональні брекети: захищають та підтримують коліна після травм або реконструктивних операцій. Деякі з них призначені для лікування конкретних травм (наприклад, функціональний бандаж для передньої хрестоподібної зв'язки призначений для підтримки передньої хрестоподібної зв'язки та запобігання рухам, які можуть призвести до повторної травми).

  • Розвантажувальні скоби: спеціально розроблені для лікування остеоартриту колінного суглоба, призначені для перерозподілу та/або зменшення зусиль у суглобі для захисту пошкодженого кісткового хряща. Їх також можна використовувати для лікування травм меніску.

  • Пружинні скоби: у них вставлені пружини в шарнір, щоб амортизувати вагу тіла при згинанні коліна. Найпотужніші пружинні скоби також допомагають вашим м'язам ніг, вивільняючи накопичену енергію, коли ви випрямляєте ногу. Деякі з кращих бандажів для розвантаження використовують пружинну технологію зниження навантаження на все коліно.

Нешарнірні наколінники

  • Компресійні рукави: забезпечують тепло та компресію для підтримки коліна, покращують пропріоцепцію та зменшують біль, скутість та запалення. Вони переважно використовуються людьми з легким болем у коліні або травмою, які хочуть залишатися активними. Їх також можна використовувати на заключних етапах реабілітації після травм при поверненні до фізичних вправ та занять спортом.

  • Наколінники: дають тиск на сухожилля надколінка (трохи нижче колінної чашки), щоб полегшити біль при травмах, таких як коліно стрибуна та коліно бігуна.

Особливості високоякісного наколінника

Ось кілька важливих речей, які потрібно шукати у будь-якому наколіннику:

  • Комфорт та повітропроникність: носити бандаж протягом тривалого часу вам має бути комфортно. У ньому також повинні використовуватися матеріали, що дихають, для використання під час вправ або занять спортом.

  • Легкий та обтічний дизайн: високоякісні брекети не важкі та не громіздкі, їх можна правильно підігнати за розмірами вашої ноги, щоб уникнути дискомфорту. Кращі наколінники будуть відчувати себе майже як продовження вашої ноги, тому через деякий час ви забудете, що вони взагалі є.

  • Регулювання та індивідуальне налаштування: деякі з дорожчих брекетів можуть бути адаптовані до вашої ноги для ідеального припасування. Проте будь-яка високоякісна скоба повинна мати регульовані функції, такі як ремені або різні варіанти набивання, щоб ви могли налаштувати скобу відповідно до своїх потреб.

Сподіваємось вам була корисна наша інформація і вона допоможе вам зробити правильний вибір бандажу. І пам'ятайте - перед тим як вибрати бандаж, обов'язково порадьтеся з вашим лікарем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...