
На Миколаївщині сварка за чаркою закінчилася реанімацією та арештом
У Миколаєві поліцейські затримали 40-річного чоловіка, якого підозрюють у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень знайомому.
Подія сталася ввечері 31 серпня у дворі житлових будинків в одному з мікрорайонів міста. Після спільного застілля між чоловіками виникла сварка, під час якої підозрюваний кілька разів вдарив 41-річного товариша. Від ударів потерпілий упав, отримав тяжкі травми голови та знепритомнів. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Миколаївській області.
Стан потерпілого
Медики госпіталізували постраждалого до лікарні. Лікарі оцінюють його стан як тяжкий.
Чоловіка затримали
Правоохоронці встановили обставини події та затримали підозрюваного у процесуальному порядку. Йому вже повідомили про підозру за ч. 1 ст. 121 КК України "Умисне тяжке тілесне ушкодження".
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід — тримання під вартою без права внесення застави. За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
Нагадаємо, на Миколаївщині через майновий конфлікт загинули двоє людей.