Заява пресслужби Лінії магазинів EVA щодо законних підстав роботи магазинів в умовах карантину

Останнім часом деякі місцеві органи державної виконавчої влади та органи місцевого самоврядування на жаль почали вільно тлумачити рішення Уряду України, а саме Постанову Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 «Про запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами і доповненнями від 16.03.2020 №215) та видавати приписи про закриття магазинів, які здійснюють торгівлю засобами гігієни, що фактично не тільки не сприяє запобіганню поширенню в регіонах коронавірусної інфекції, а й не відповідає нормам діючого законодавства. 


Враховуючи надзвичайну серйозність ситуації та реагуючи на такі дії окремих місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, прес-служба Лінії магазинів EVA уповноважена зробити цю заяву. 

«Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 «Про запобігання поширення на території Україна гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами від 16.03.2020 №215) з 12.03.2020 по 03.04.2020 на усій території України установлено карантин. 

Підпунктом 3 пункту 2 цієї Постанови запроваджено заборону на роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

Водночас для забезпечення життєдіяльності міст та інших населених пунктів країни, створення громадянам умов для протидії поширенню коронавірусної інфекції, в тексті зазначеної постанови зроблено виняток для деяких груп суб’єктів господарювання. 

До цих груп, зокрема, належать суб’єкти господарювання, які займаються роздрібною торгівлею продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, здійснюють провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельну діяльність і діяльність з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту. 

Відповідно до видів діяльності 47.19 та  47.75 Лінія магазинів EVA здійснює роздрібну торгівлю засобами гігієни, дезінфікуючими засобами, різноманітними засобами прибирання для дому та обробки будь-яких поверхонь, засобами першої потреби по догляду та гігієни дітей, мам та майбутніх мам, засобами гігієни полості рота, а також багатьма іншими засобами, які дозволяють дотримуватись не тільки особистої гігієни, але й виконувати усі приписи Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширення коронавірусу.

Розуміючи усю повноту відповідальності за протидію поширенню коронавірусної інфекції, збереження здоров’я покупців та свого власного здоров’я  персонал Лінії магазинів EVA суворо дотримується усіх противоепідемічних заходів. 

Перед початком робочого дня в усіх магазинах EVA здійснюється температурний скринінг, усі працівники у яких виявлено підвищення температури вище 36,9 градусів та/або ознаки  респіраторних захворювань негайно відправляються на самоізоляцію для виклику лікаря. В усіх магазинах EVA, які розташовані в адміністративно-територіальних одиницях України, персонал працює у захисних масках та рукавичках, щогодини проводиться дезінфекція усіх приміщень дезінфікуючими засобами. 

Для запобігання можливості поширення коронавірусної інфекції вилучено усі тестери та понюшки, суворо дотримується обмеження щодо одночасного знаходження у приміщеннях магазинів кількості осіб, розрахованих за відповідним калькулятором та методикою в залежності від площі торговельного об’єкту, запропонованою органом місцевої влади, але у будь-якому випадку - не більше 10 осіб. Додатково, для посилення протиепідемічних заходів та створення умов для безпечних покупок в Лінії магазинів EVA встановлено захисні екрани між касиром та покупцями.

Всі ці заходи свідчать, що Лінія магазинів EVA працює на цілком законних підставах, а Керівництво відповідально ставиться до виконання рішення Уряду України щодо запобігання поширення COVID-19 і тому створює всі необхідні умови для забезпечення громадян засобами гігієни.

Лінія магазинів EVA сподівається, що дії органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції в Україні будуть здійснюватися виключно у правовому полі при суворому дотриманні норм діючого законодавства України».

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент товарів декоративної косметики, парфумерії, товари по догляду за обличчям та тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також товари по догляду за малюками. Понад 8 мільйонів осіб є користувачами програми лояльності EVA МОЗАЇКА.

Сім років компанія EVA займає лідерські позиції, отримуючи нагороду Національної премії України Retail Awards «Вибір споживача». Наприкінці 2019 року Лінію магазинів EVA визнано «Кращим магазином краси та здоров’я» за версією міжнародного фестивалю-конкурсу премії «Вибір року-2019», у 2019 компанія отримала нагороду «Рітейлер року в drogerie» від Ukrainian Retail Association. Постійний проєкт допомоги передчасно народженим дітям «Orange Days в EVA!» приніс перемогу в конкурсі, ініційованому ООН в Україні Partnership for Sustainability Award 2018. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Культура
6 апреля николаевской художественный музей им. Василия Верещагина присоединился ко всемирной акции благодарности медикам. Об этом музей сообщает на своей странице в Facebook. Акцию объявил национальный музей женщин в Вашингтоне. Его сотрудники призвали все музей мира поблагодарить медиков: врачей, медсестер за их усилия в борьбе с коронавирусом. участие в акции заключается в публикации музейных экспонатов, связанных с врачами с тегом #MuseumsThankHealthHer...
Общество
7 апреля главный санитарный врач Украины Виктор Ляшко сообщил, что Минздрав основательно изучит ситуацию в Николаевской области. где зафиксировано нулевую статистику по коронавирусу.  Об этом он сказал во время брифинга, - сообщает корреспондент 0512.com.ua. Виктор Ляшко обратил внимание, что на Николаевщине до сих пор не зафиксировано ни одного зараженного коронавирусом. Поэтому в область направлена министерская проверка.  Поэтому у нас сегодня работают м...
Общество
6 апреля мэр Николаева подтвердил. что катера в Корениху ходить будут. Но возможным это станет после карантина. Об этом он сказал во время прямого эфира в соцсетях, - сообщает корреспондент 0512.com.ua. Катер в Малую Корениху ожидают все дачники и жители этого микрорайона. Это один из самых удобных способов туда добраться. Обычно навигация начиналась уже в конце апреля. Поэтому этот вопрос и задали мэру во время прямого эфира.  В Николаеве катер на Малую К...
Общество
До 1 июля продлили николаевские налоговики сроки подачи декларации об имуществе и доходах. Об этом корреспонденту 0512.com.ua сообщили в Главном управлении ГНС в Николаевской области.  Перенос сроков связан с карантином. Таким образом налоговики решили поддержать граждан. При этом, сумму налогового обязательства, которая плательщиками определена в декларации к уплате, необходимо оплатить до 1 октября 2020 года. Напомнили в Главном управлении ГНС в Николаев...
Общество
7 апреля по состоянию на 9:00 в Украине зафиксировано 1462 случая заражения коронавирусом.  Из них 45 - летальных, выздоровели и отправлены домой 28 человек.  За последние сутки медики зафиксировали 143 новых случая заражения. Все они подтверждены лабораторными исследованиями.  В Николаевской области случаи заражения не зафиксированы. Все исследования биоматериала проводились  референс - лабораторией Центра общественного здоровья, а также областными лабора...
Общество
6 апреля мэр Николаева призвал горожан продолжать соблюдать карантин, ведь пик заболеваемости коронавирусом ожидается на пасхальные праздники. И ситуация, когда в Николаеве нет заболевших, может измениться. Об этом Александр Сенкевич рассказал в ходе своего ежедневного прямого эфира в соцсетях, - сообщает корреспондент 0512.com.ua. Мэр отметил и тот факт, что после введения усиленных мер, в городе стало меньше прохожих. Поблагодарил горожан за понимание и...
Общество
6 апреля КП “Николаевэлектротранс” определился, что делать николаевцам с уже купленными проездными, если эти граждане не получили пропуск на проезд в общественном транспорте. Об этом предприятие сообщило на своей странице в Facebook. Всем, кто уже купил проездные, КП предлагает их вернуть. В сообщении рассказано и куда обращается по этому вопросу. «Граждане, которые приобрели проездной документ на апрель и не подпадают под категорию, которым будет разрешен...
Криминал
4 апреля в полицию Николаевской области обратилась женщина и сообщила, что ее ограбили телефонные мошенники. По ее словам к ней позвонила женщина и представилась сотрудником банка, клиенткой которого является потерпевшая. Схема обмана была хорошо известной. Мнимая сотрудница банка рассказала. что карточку заблокировали и банк выпустил дубликат. Нужно только уточнить некоторые данные. Потерпевшая сообщила все, что ее просили. А через некоторое время  обнару...
Происшествия
6 апреля пиротехнической группой аварийно-спасательного отряда специального назначения Главного управления ГСЧС Украины в Николаевской области, путем контролируемого подрыва, уничтожено 27 взрывоопасных предметов времен прошлых войн. Накануне, во время обработки земли, у лесополосы, на сельскохозяйственном поле, вблизи с. Богомазы Новопавловской ОТГ Новобугского района, местный житель обнаружил 8 взрывоопасных предметов. О находках мужчина сообщил по экстр...