Спеціалізовані ресурси з пошуку нерухомості – вибір житла на ЛУН.ua

Пошук житла в мережі інтернет

Велика кількість різноманітної інформації в мережі та спеціалізованих друкованих виданнях не завжди полегшує пошуки житла, що відповідає потребам покупця. Доступність виходу в інтернет для будь-кого та будь-коли призвела до парадоксальної ситуації – все більше доводиться витрачати часу для того, щоб знайти необхідні достовірні дані, що не вводять в оману покупця або того, хто за його дорученням проводить пошук. Недосконалістю пошукових машин залюбки користуються для просування власного товару, іноді неякісного, розкрутки сайтів або просто з метою нашкодити користувачам мережі. При цьому створюється велика кількість інформації, що захаращує інтернет-простір та заважає проводити результативний пошук.

Подібна ситуація викликала появу в мережі спеціалізованих ресурсів, основним завданням яких є систематизація пропозицій на ринку нерухомості за великою кількістю різноманітних параметрів. Наприклад, вибір житла на ЛУН.ua забезпечує повну відповідність підібраного варіанту параметрам, закладеним при пошуку. У каталозі можна знайти інформацію про будь-яку новобудову Львова, Києва, Дніпра та інших населених пунктів держави.

При цьому велика кількість різноманітних фільтрів дозволяє доволі точно встановити пошукові параметри. Користувач може сформувати образ того житла, яке його цікавить в першу чергу, або передивитися певну вибірку по одному-двом найбільш важливим параметрам.

Каталог новобудов ЛУН.ua надає можливість знайти підходяще первинне житло: якщо вас цікавить квартира в конкретному місці, то відповідний фільтр дозволить вибрати для пошуку місто, район та прив’язати пошук до певної лінії метро. Крім того, на кожній сторінці є карта міста, завдяки чому ви зможете одразу побачити розташування тієї чи іншої новобудови. Ввівши назву житлового комплексу та кількість кімнат можна створити точну модель житла, яке вас цікавить в першу чергу, а обравши у фільтрі бажаний діапазон цін, є можливість відкинути варіанти, які зовсім не підходять покупцеві.

На ЛУН.ua є ще кілька цікавих функцій, що розширює можливості вибору. Наприклад, можна замовити пошук житла, що пропонується без посередників, шукати квартиру тільки в нових будинках.

Інформація про продаж квартир від забудовників завжди супроводжується ілюстраціями зовнішнього вигляду житлових комплексів, вказується початкова ціна та площа найменших апартаментів, публікуються терміни здачі новобудов в експлуатацію і назва компанії, що проводить будівельні роботи, а якщо у проекту існує власний сайт, то наводиться відповідне посилання.

Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)