12:55, 21 апреля 2015 г.

Різновиди тканин для меблів

Виготовлення меблів процес дуже трудомісткий. Кінцева ступінь - це обробка виробу особливою матерією. Практично кожен салон меблів пропонує замовнику дуже великий вибір матеріалу для меблів, доповнюючи меблі своєю красою і гармонією. Якісні матеріали повинні володіти такими характеристиками як стійкість до вологи, практичність, надійність.

Сучасний ринок наповнен різноманітними тканинами для мебліва, які розрізняються за складом та ціною. Купити меблеві тканини краще за все на Interior Fabrics, адже саме тут ви знайдете якісні ткани від виробників Італії, Іспанії та Бельгій. Якість матеріалу говорить сама за себе, а компанія Interior Fabrics працює на ринку України з 1995 року та вже змогла завоювати свою довіру.  Деякі з них: штучна шкіра, жакардовий велюр, флок, шенилл, гобелен, терможаккард. З кожним днем ​​вчені відкривають багато різних речовин, які застосовуються у виробництві меблевих тканин, тому це далеко не весь перелік.

Штучна шкіра відмінно передає вишуканість меблевих виробів. М'які меблі зі штучної шкіри будуть експлуатуватися набагато довше, якщо дотримуватися певних умов: не допускати поруч наявності теплових джерел (батарей) та прямих сонячних променів, не застосовувати хімічні речовини для чищення матеріалу.

Велюр жакардовий - дуже оригінальний і приємний на дотик матеріал. Назва походить від процесу, за допомогою якого виготовляють матеріал, додаючи за допомогою жакардових машин досить великого візерунка на матеріал.

Флок - матеріал, який імітує велюр, штучну шкіру, і інші різні види обшивок, але поступається їм в ціні і різноманітний кольоровій гамі та візерункам. Нанесення дрібних волокон на спеціально підготовлену основу з клею, називають флокування. Звідси і назва матеріалу. Додавання матеріалу додаткових властивостей зносостійкості і м'якості, залежить від процесу, який відбувається в електростатичному полі.

Шеніл - дуже дорогий матеріал, який підходить не кожному покупцеві. Але це чудовий матеріал, бо він виготовляється із високоміцних синтетичних волокон, і має підвищену зносостійкість.

Гобелен складається з 30-40% бавовни. Кольорові варіанти гобелена дуже багатогранні, а також він добре очищається від бруду.

Асортимент меблевих тканин різноманітний, і вибір клієнта вже буде залежити від уподобань та фінансових можливостей.

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...