• Головна
  • Гроза, шквали та град: у Миколаєві та області оголосили «жовтий» рівень небезпечності
11:45, Сьогодні
Надійне джерело

Гроза, шквали та град: у Миколаєві та області оголосили «жовтий» рівень небезпечності

У найближчу годину сьогодні, 8 серпня, по Миколаєву та території Миколаївської області очікується погіршення погодних умов.

За даними метеорологів, у регіоні прогнозують грозу, в окремих районах — посилення північно-східного вітру до 15–20 м/с та град діаметром 6–19 мм. Про це повідомляє укргідрометцентр.

Подробиці 

Небезпечні метеорологічні явища утримуватимуться до кінця доби 8 серпня. Оголошено I рівень небезпечності (жовтий).

Містян та жителів області закликають бути уважними й обачними. Також просять не залишати авто під розлогими деревами та за можливості обмежити перебування на вулиці під час негоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Погіршення погоди #новини Миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення