
Підозрюваного у спробі спалити двох людей на Миколаївщині взяли під варту, - ФОТО

На Миколаївщині суд відправив під варту підозрюваного у підпалі двох людей.
Миколаївський апеляційний суд скасував рішення про нічний домашній арешт та взяв під варту 50-річного жителя Костянтинівської громади, якого підозрюють у замаху на вбивство двох людей шляхом підпалу. Одна з потерпілих згодом померла в лікарні. Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.
Прокуратура оскаржила домашній арешт
21 липня апеляційний суд задовольнив скаргу прокурора та скасував ухвалу суду першої інстанції, який обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Натомість суд постановив взяти чоловіка під варту. Йому інкримінують закінчений замах на умисне вбивство двох осіб способом, небезпечним для життя багатьох людей (ч. 2 ст. 15, п.п. 1, 5 ч. 2 ст. 115 КК України).
За даними слідства, подія сталася 30 червня близько 04:00 в одному з домоволодінь села Гур'ївка. Слідство вважає, що 50-річний житель Костянтинівської громади через раптовий конфлікт вирішив убити жінку, яка орендувала у нього кімнату, та її знайомого.
Для цього він облив обох легкозаймистою речовиною та підпалив їхній одяг за допомогою газового пальника. Потерпілих вдалося врятувати завдяки своєчасно наданій медичній допомозі, однак згодом жінка померла в лікарні від отриманих травм.
Кваліфікацію можуть змінити
У прокуратурі зазначили, що після отримання висновку судово-медичної експертизи щодо причини смерті жінки буде вирішено питання про остаточну правову кваліфікацію кримінального правопорушення. У разі доведення вини чоловікові загрожує до 15 років позбавлення волі.
У прокуратурі нагадують, що відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили.