• Головна
  • Пошкоджено АЗС та будинки: російський агресор продовжує тероризувати Миколаївщину
07:32, Сьогодні
Надійне джерело

Пошкоджено АЗС та будинки: російський агресор продовжує тероризувати Миколаївщину

Минулої доби російський агресор вкотре атакував Миколаївщину.

Під атаками були райони області. Ворог атакував область БпЛА типу «Shahed». Про це повідомляє ОВА.

Наслідки атак

Ворог атакував FPV-дроном Снігурівську громаду. Внаслідок чого у с. Тамарине пошкоджено вікна приватного будинку та господарчу споруду. Постраждалих немає.

Учора ворог атакував FPV-дроном Очаківську громаду. Внаслідок чого у м. Очаків пошкоджено непрацюючу АЗС. Постраждалих немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Обстріл Миколаєва #новини Миколаїв #війна Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення