
У Миколаєві запустили новий автобусний маршрут №49: графік руху, - ФОТО, ВІДЕО
У Миколаєві на лінію вийшов новий автобусний маршрут №49.
Сьогодні, 18 травня, у Миколаєві запустили новий автобусний маршрут №49, який сполучає мікрорайон Широка Балка зі старим залізничним вокзалом. На маршруті курсуватимуть шість автобусів. Про запуск нового маршруту повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.
Який маршрут курсує
Автобуси №49 їздитимуть із Широкої Балки через вулицю Пограничну до станції «Миколаїв-вантажний». Громадський транспорт працюватиме щодня з 06:00 до 22:00.
На лінії курсуватимуть шість автобусів. Графік руху наступний:

Автобус 49 Миколаїв
Запуск нового маршруту
Запуск нового автобусного маршруту №49 відбувся сьогодні, 18 травня. Раніше, 13 травня, виконавчий комітет Миколаївської міської ради підтримав рішення про організацію нового міського автобусного маршруту №49 «мкр. Широка Балка – ст. Миколаїв-вантажний». Тимчасовим перевізником на маршруті призначили Миколаївпастранс.
Миколаївпастранс повідомило, що запуск нового маршруту став частиною стратегії розвитку комунального транспорту та покращення сполучення з віддаленими районами міста. На підприємстві зазначили, що у подальшому продовжать роботу над запуском маршрутів до інших віддалених мікрорайонів Миколаєва.