• Головна
  • Поліція документує наслідки атаки БпЛА: серед постраждалих діти, - ФОТО
09:30, Сьогодні
Надійне джерело

Поліція документує наслідки атаки БпЛА: серед постраждалих діти, - ФОТО

Увечері 28 березня ворог атакував Воскресенську громаду безпілотниками. Унаслідок удару поранення отримали дев’ятеро цивільних.

Серед них — 40-річна жінка, 18-річна дівчина та семеро дітей віком від 10 до 16 років. Усіх постраждалих госпіталізували. Про це повідомляє поліція.

Наслідки атаки

Пошкоджено приватні будинки, місцеві магазини та автомобіль.

На місці працювали слідчі, оперативники та вибухотехніки. Правоохоронці зафіксували наслідки обстрілу та вилучили речові докази.

Поліція документує наслідки атаки БпЛА: серед постраждалих діти, - ФОТО, фото-5

Розслідування

За фактом атаки розпочато досудове розслідування за ст. 438 Кримінального кодексу України — порушення законів та звичаїв війни.

Поліція закликає мешканців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та своєчасно прямувати до укриттів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Обстріл Миколаєва #новини Миколаїв #війна Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення