• Головна
  • Атака по Миколаївщині: ворог цілив по критичній інфраструктурі
07:50, Сьогодні
Надійне джерело

Атака по Миколаївщині: ворог цілив по критичній інфраструктурі

У ніч проти 25 лютого російські війська здійснили чергову атаку по Миколаївській області.

Під ворожим ударом опинилися об’єкти критичної та транспортної інфраструктури. Інформації про постраждалих немає, зазначив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Атака "Shahed" по Миколаєву та Вознесенському району

Вночі та під ранок ворог атакував область безпілотниками типу "Shahed 131/136". Ударів зазнали об’єкти критичної та транспортної інфраструктури міста Миколаєва, а також території Вознесенського району. За попередніми даними, постраждалих внаслідок атаки немає.

FPV-дрони били по Очаківській громаді

Окрім цього, упродовж минулої доби російські війська двічі атакували FPV-дронами Очаківську громаду Миколаївського району. Внаслідок обстрілів люди не постраждали.

Нагадаємо, 23 лютого у Миколаєві вдень противник атакував енергетичну інфраструктуру міста безпілотниками типу "Shahed 131/136". Внаслідок атаки та падіння уламків пошкоджено вікна у трьох багатоквартирних будинках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Обстріли Миколаївщина #російські війська Миколаївщина атаки #Миколаїв війна #Миколаїв новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Оголошення