
13:08, 6 лютого
Надійне джерело
На Миколаївщині вводять аварійні відключення електроенергії
6 лютого на Миколаївщині вводять в дію аварійні відключення електроенергії.
Погодинні графіки відключень також продовжують діяти. Про це повідомляє обленерго.
Інформація оновлюється
13:08 Станом на 13:00 маємо нове розпорядження НЕК "Укренерго" щодо застосування аварійних графіків (ГАВ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
ТОП новини
Оголошення
14:03, 8 червня
4
13:52, Сьогодні
11
12:25, Сьогодні
31