• Головна
  • Вночі ППО знищила понад 130 російських дронів
10:30, Сьогодні
Надійне джерело

Вночі ППО знищила понад 130 російських дронів

Протиповітряна оборона знову відбила чергову атаку росіян. Ліквідували понад 130 ворожих БпЛА.

У ніч на 18 жовтня ворог атакував трьома зенітними керованими ракетами С-300 із Курської обл. - рф та 164 ударними БпЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів із напрямків: Міллєрово, Курськ, Орел, Приморсько-Ахтарськ – рф, близько 100 із них – "шахеди". Про це повідомили у Повітряних Силах ЗСУ.

Робота ППО

Повітряний напад відбивали:

  • авіація,
  • зенітні ракетні війська,
  • підрозділи РЕБ та безпілотних систем,
  • мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Результати роботи ППО

За попередніми даними, станом на ранок, протиповітряною обороною збито/подавлено 136 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера і дронів інших типів на півночі, півдні, сході та в центрі країни. Зафіксовано влучання 27 ударних БпЛА на 12 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 4 локаціях.

Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки!, - наголосили у Повітряних Силах. 

Нагадаємо, учора ворог атакував громади Миколаївської області FPV-дронами та бив з артилерії. Зафіксовано наслідки обстрілів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ППО #атака шахедами #ППО знищила шахеди #війна в Україні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Оголошення