• Головна
  • У Дорошівській громаді відкрили нову поліцейську станцію — вже 39-ту на Миколаївщині
14:40, Вчора
Надійне джерело

У Дорошівській громаді відкрили нову поліцейську станцію — вже 39-ту на Миколаївщині

На території Дорошівської громади Вознесенського району відкрили сучасну поліцейську станцію.

Це вже 39-й безпековий осередок, який з'явився в області в межах проєкту "Поліцейський офіцер громади". Про це повідомляє поліція.

Деталі 

Новий простір облаштований відповідно до потреб місцевих жителів: зручно, відкрито та доступно. Тепер усі 8 населених пунктів громади мають свого поліцейського, який працює безпосередньо на території громади та доступний для мешканців цілодобово.

У Дорошівській громаді відкрили нову поліцейську станцію — вже 39-ту на Миколаївщині, фото-1

Офіцер не лише реагуватиме на звернення, а й проводитиме профілактичну роботу, дбатиме про громадський порядок і безпеку.

Ми чекали на це. Нам важливо знати, що є людина, до якої можна звернутися не лише у випадку біди, а й просто по пораду, — зазначив голова громади Олег Солощенко.

Розташування 

Поліцейська станція розташована в селі Дорошівка, за адресою: вул. Миру, 65. Контактний номер: (096) 150 91 72 (офіцер Гарик Меграбян).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поліція Миколаїв #новини Миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...