
У Миколаєві на маршрут вийшов перший трамвай, оснащений кондиціонером, - ФОТО
Після капітального ремонту на маршрути Миколаєва вийшов трамвай 1058. Це перший трамвай у місті, який оснащений кондиціонером.
Раніше його презентували до 110-ї річниці з початку трамвайного руху в місті. Наразі закінчено всі процедури випробувань та оформлено всі необхідні дозвільні документи для роботи на лінії. 21 та 22 лютого трамвай 1058 запланований в роботу на маршруті №6. Про це повідомляє прес-служба КП "Миколаївелектротранс".
Що відомо про оновлений трамвай?
Директор КП "Миколаївелектротранс" Юрій Сметана розповів, що трамвай оснащений датчиками обліку пасажирів. Тому, за його словами, усі отримані дані використовуватимуться для аналізу пасажиропотоку на трамвайних маршрутах міста.
Це перший трамвай, який оснащений кондиціонером. Також він має частково низьку підлогу з пандусом і адаптований для перевезення маломобільних пасажирів,
- розповів Юрій Сметана.
Для відстеження руху транспорту в реальному часі можна використовувати додатки CityBus, EasyWay. Окрім цього на офіційному сайті підприємства ви можете ознайомитися з графіком руху електротранспорту Миколаєва: https://mkelektrotrans.mk.ua/schedule
Нагадаємо, з березня зросте вартість проїзду у миколаївському електротранспорті.