
Президент заявив, що українці проти виборів
Президент Володимир Зеленський заявив, що громадяни України не хочуть проводити вибори через загрозу з боку РФ і війну.
Про це він сказав, відповідаючи на запитання після своєї промови на Мюнхенській безпековій конференції."На вашу думку, коли настане час для виборів: після перемир'я, під час переговорів?" — запитали в Зеленського.
Зеленський акцентував увагу, що зараз фокусується на виживанні України.
"Я роблю все, що можу. Я завжди так робив. Починаючи від різних діалогів... Половину мого президентського терміну був ковід, половину — війна з путіним, проти путіна", — сказав Зеленський.
Також він заявив, що українці "абсолютно не хочуть виборів" через загрозу державі.
"Тому що вони бояться. Ми втратимо правовий режим воєнного стану, якщо будуть вибори. Солдати повернуться додому, і Путін окупує всю нашу територію. Зараз ми маємо мобілізацію, ми є єдиним організмом, ми є єдиною країною. І тому дуже важливо, щоби так було надалі", — сказав президент, наголошуючи, що для збереження держави потрібна єдність.