• Головна
  • Увага, шахраї! На Миколаївщині аферисти обманюють жителів, представляючись головою РВА
09:30, 4 лютого
Надійне джерело

Увага, шахраї! На Миколаївщині аферисти обманюють жителів, представляючись головою РВА

Невідомі зловмисники від імені начальника Баштанської районної військової адміністрації Владислава Дмитріва телефонують та надсилають електронні листи через систему обміну повідомленнями «Вайбер» із проханням до громадян про фінансову допомогу на потреби Збройних Сил України.

Баштанська районна військова адміністрація офіційно заявляє, що це шахрайські схеми. Державні посадовці ніяких благодійних зборів не проводять і не організовують,- йде мова у повідомленні.

"Велике прохання: перш ніж надавати важливі дані або ж переказувати кошти на будь-які невідомі рахунки, уточніть інформацію, переконайтеся у її достовірності!", - пишуть в РВА.

Збройні Сили України потребують нашої підтримки, але допомагати потрібно через перевірені, офіційні фонди та рахунки.

Нагадаємо, правоохоронці затримали групу шахраїв, які підготували та надсилали підприємцям Миколаївщини електронні листи нібито за підписом начальника обласної військової адміністрації. У листах вони наполегливо вимагали надати благодійну грошову допомогу на підконтрольні зловмисникам розрахункові рахунки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахрайство миколаїв #поліція миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...