
На Миколаївщині продовжують очищати землю від російських слідів, - ФОТО
Жителі двох громад регіону виявили в полях бойову частину безпілотного літального апарату та нерозірваний фугасний касетно-осколковий бойовий елемент.
У поліції пишуть, що фахівці вибухотехнічної служби прибули на місця подій, щоб провести огляд території та знешкодити залишки від ворожої смертоносної зброї.
Вибухотехніки з’ясували, що під час однієї з ворожих атак бійці протиповітряної оборони збили БпЛА. Однак при падінні детонація не відбулась. Разом з тим безпілотник продовжував становити небезпеку для громадян, адже в ньому містилося до 50 кілограмів вибухівки. У спеціально облаштованому місці поліцейські провели дистанційне її знешкодження.
"Зазначимо, що лише цього тижня фахівці управління вибухотехнічної служби поліції оглянули 6 гектарів землі та вилучили 25 небезпечних боєприпасів", - пишуть в ГУНП.
У випадку виявлення предметів – вибухонебезпечних або схожих на них – слід невідкладно повідомляти до профільних служб за номерами 101 або 102, а також:
- не підходити до предмета, не торкатись, не пересувати та не розбирати його;
- не підпускати до нього інших людей;
- зберігати спокій та рівновагу.
Раніше ми писали, що правоохоронці знизили бойову частину ракети Х-59.