• Головна
  • Миколаївські спортсмени стали призерами міжнародного турніру з бадмінтону, - ФОТО
09:10, 21 квітня

17-20 квітня у Братиславі (Словаччина) проходив міжнародний турнір з бадмінтону ‐ Slovak Open 2024, де взяли участь і спортсмени Миколаєва.

Миколаївські спортсмени Поліна Ткач та В'ячеслав Яковлев у змішаній парній категорії вибороли срібні нагороди міжнародних змагань.

На шляху до нагород миколаївська змішана пара перемогла суперників з Австрії (21:13; 23:21), Польщі (21:15, 23:21) Сербії (15:21, 21:15, 21:10) та Іспанії (21:17; 23:21).

У фінальному протистоянні Поліна Ткач та В'ячеслав Яковлев поступились представникам Польщі - 21:18, 21:18.

Миколаївські спортсмени стали призерами міжнародного турніру з бадмінтону, - ФОТО , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію