Ідентичність Миколаївщині: містяни мали змогу дізнатись більше про історію міста, - ФОТО
У Миколаєві розпочався проєкт «Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне, майбутнє» розпочав свій шлях.
Як пишуть організатори ГО "ЦНОД", у стінах Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки разом із містянами відкривали світ археології краю.
Під час зустрічі експерти музею та відомі археологи області, а саме: кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Миколаївського обласного краєзнавчого музею Іван Снитко, провідна співробітниця краєзнавчого музею Наталія Гаркуша та археолог і викладач Кирило Горбенко, розповіли містянам цікаві факти про археологічні пам'ятки та відомих дослідників-археологів на території Миколаївської області.
Також присутні мали змогу насолодитися поезією та послухали чудові пісні про наш край у виконанні заслуженого артиста України Олександра Сичова, який, до речі, на заході презентував свою нову пісню на слова знаного в усьому світі миколаївського археолога і поета Бориса Мозолевського - «Степ».
Що ж запам’яталося?
Ольвія як місто проіснувала приблизно 1000 років. Яка країна чи інше місто може похизуватися скількома роками життя?
На території міста Миколаїв знаходиться 53 археологічні локації. 53! А ви скільки зможете назвати?
Скіфська Золота пектораль, яка була знайдена нашим археологом і поетом Борисом Мозолевським, визнана найбільшою археологічною знахідкою ХХ століття та шедевром світового мистецтва.
Такі зустрічі діятимуть протягом весни, зареєструвати на захід можна онлайн: https://bit.ly/identity_march.