• Головна
  • Спортсмени Миколаївщині здобули чотири нагороди на Чемпіонаті світу по карате, - ФОТО
16:30, 19 листопада 2023 р.
Надійне джерело

З 16 по 18 листопада 2023 року в Арнемі, Нідерланди, проходив чемпіонат світу THE 4TH KYOKUSHIN WORLD CHAMPIONSHIP (KWF), на якому збірна України виборола 14 нагород світової першості та здобула 7 командне місце, серед 670 каратек з 34 країн світу.

Повідомляється, що у складі збірної України були чотири каратеки з Миколаївської області, які здобули 4 нагороди вищого ґатунку.

Спортсмени Миколаївщині здобули чотири нагороди на Чемпіонаті світу по карате, - ФОТО, фото-1
  • Михайло Ульянов, чемпіон світу серед юнаків 12-13 років у ваговій категорії до 60 кг (тренер Віталій Гішко, м.Миколаїв)
  • Анастасія Давиденко віцечемпіонка світу серед жінок 18-21 рік у ваговій категорії до 65кг (тренер Юрій Галімон, м. Первомайськ)
  • Анна Мєлєга, віцечемпіонка світу серед дівчат 14-15 років у ваговій категорії до 50 кг (тренер Юрій Галімон, м. Первомайськ).
  • Станіслав Струкуленко, бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів 16-17 років у абсолютній ваговій категорії (тренер Юрій Галімон, м. Первомайськ)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію