• Головна
  • Українські військові подякували учасникам лотереї
Новини компаній
13:00, 2 жовтня 2023 р.

Українські військові подякували учасникам лотереї

Новини компаній

Учасники благодійної лотереї «ДАР» (організатор – оператор державних лотерей «М.С.Л.») отримали подяку від Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України Генерал-лейтенант Сергій Наєв висловив щиру подяку всім учасникам благодійної лотереї «ДАР» за допомогу Силам Оборони:

«Кошти від вашої участі в благодійній лотереї «ДАР» допомагають зберегти життя військових та бути більш ефективними в протидії ворогові та захисті територіальної цілісності та незалежності України. Ваша підтримка наближує перемогу над ворогом».

Благодійна лотерея «ДАР» була заснована навесні 2022 року. Її мета – надавати фінансову підтримку Силам Оборони України. На сьогоднішній день, оператор державних лотерей «М.С.Л.» вже перерахував на потреби військових близько 4 000 000 гривень, які компанія отримала в якості прибутку від проведення лотереї. На ці кошти було придбане необхідне обладнання для Збройних Сил України, засоби тактичної медицини, а також дрони та багато іншого важливого спорядження.

Загалом, в історії людства лотереї, спрямовані на підтримку обороноздатності держави – це не поодиноке явище. Приміром, за рахунок коштів від лотерей було зведено Велику китайську стіну (яка замислювалася як оборонна споруда). Для відновлення британського флоту проводила лотерею англійська королева Єлизавета І. Та навіть США проводили лотереї для підтримки армії під час війни за Незалежність.

Радник генерального директора оператора державних лотерей «М.С.Л.» з питань стратегічних комунікацій Микита Бондарєв підкреслює: «Ми неодноразово наголошували, що лотереї - це не лише розвага, але і ефективний інструмент для держави, який дозволяє залучати кошти на вирішення різноманітних соціально важливих проблем. І благодійна лотерея «ДАР» - прекрасний тому приклад. Тому ми вдячні всім учасникам «ДАР» за їхню участь, а також генерал-лейтенанту Наєву за почесну відзнаку».

Благодійна лотерея «ДАР» проводиться з квітня 2022 року, увесь прибуток від продажу лотереї спрямовується на потреби Збройних Сил України. Лотерейні білети благодійної лотереї «ДАР» можна купити у точках розповсюдження лотерей оператора державних лотерей «М.С.Л.», а також на сайті msl.ua. Кожен проданий лотерейний білет стає маленьким, але важливим кроком у забезпеченні безпеки та захисту нашої країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...