• Головна
  • У 32 будинках відремонтували мережі водопостачання
Новини компаній
11:00, 11 серпня

У 32 будинках відремонтували мережі водопостачання

Новини компаній
У 32 будинках відремонтували мережі водопостачання, фото-1

У Миколаєві з березня 2023 року діє Програма з відшкодування витрат на відновлення внутрішньобудинкових мереж водопостачання співвласникам багатоквартирних будинків м. Миколаєва на 2023-2024 роки. Згідно з нею, співвласники багатоквартирних будинків можуть отримати часткову компенсацію вартості поточних ремонтів мереж водопостачання, але мова йде про ті, що розташовані лише в підвалах багатоповерхівок. Отримати компенсацію можуть як керуючі компанії, так і ОСББ. Кошти повертатимуть за ремонтні роботи, виконані в період дії програми: 2023-2024 роки, а сума компенсації складатиме 50% від загальної вартості виконаних робіт та витрачених матеріалів, однак не більше 150 тисяч гривень.

Серед активних учасників Програми – керуюча компанія “Місто для людей Миколаїв”. Вже 32 будинки, що знаходяться в її управлінні, скористалися можливістю відновлення водопровідних мереж. У підвалах багатоповерхівок фахівці провели повну заміну трубопроводів холодного водопостачання. Старі, металеві труби замінили на нові, пластикові або ПВХ, у кількості більше 2000 пог.м. Роботи тривали з квітня по серпень і продовжуватимуться далі.

У 32 будинках відремонтували мережі водопостачання, фото-2

З квітня 2022 року, коли рашисти пошкодили водогін, місто Миколаїв залишилося без питної води. До міських мереж почали подавати технічну воду з лиману, яка буквально роз’їла водо- та каналізаційні труби. Це призвело до збільшення поривів на мережах. Наприклад, за період з квітня 2022 року по квітень 2023 року до компанії “Місто для людей Миколаїв” надійшло понад 3000 аварійних заявок. Саме тому з метою забезпечення базових потреб мешканців Миколаєва та безперебійної подачі централізованого водопостачання та водовідведення, беручи до уваги значні пошкодження мереж, що утворилися внаслідок ворожих обстрілів, міська рада ухвалила Програму часткової компенсації витрат на ремонт водомереж у багатоповерхівках. Компанія одразу "включилася", і вже маємо результати, – розповіли в компанії.

Для мешканців участь у Програмі нічого не вартує, але в першу чергу ремонти проводяться в тих будинках, де є вчасна оплата за послугу з управління. Адже компанія-управитель як Учасник Програми має одразу оплатити 100% вартості за закупівлю матеріалів та виконання робіт. Тому на будинках, де мешканці підтримують високий рівень оплат за послугу, є накопичення, є кошти для старту робіт. І навпаки, наявність значної заборгованості відтерміновує проведення ремонтів.

Щоб якомога більше будинків змогли взяти участь у даній Програмі, мешканцям необхідно погасити заборгованість або укласти договір реструктуризації. Для укладення договору власнику житла необхідно взяти з собою паспорт, ідентифікаційний код та прийти до Центру обслуговування клієнтів компанії “Місто для людей Миколаїв” за адресою пр.Миру, 14.

Детальну інформацію щодо Програми можна отримати, звернувшись:

  • до керуючої компанії “Місто для людей Миколаїв” за тел.+38 067 400 90 91.
  • до Департаменту ЖКГ за тел. +38 0512 537 706. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...