• Головна
  • Освітні центри, облаштування укриттів та створення мікрокласів: як міжнародні організації допомагають з освітою на Миколаївщині, - ФОТО
11:40, 13 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Освітні центри, облаштування укриттів та створення мікрокласів: як міжнародні організації допомагають з освітою на Миколаївщині, - ФОТО

Завдяки підтримці різних міжнародних донорів, на Миколаївщині є можливість займатись створенням різноманітні освітні центри для дітей, не залучаючи для цього бюджетні кошти.

Під час брифінгу, 10 серпня, як передає видання 0512, керівник миколаївського офісу UST Дмитро Тарасенко розповів, що їхня головна робота полягає в тому, що організація збирає потреби громад, знаходить для цих потреб донорів та реалізує проєкт. Він зазначив, що зараз основний напрямок роботи по області — це освіта.

- Члени нашої коаліції, благодійний фонд SavED вже відкрив в п’яти закладах Миколаєва центри, куди діти могли б прийти позайматись. Діти туди можуть безплатно приходити, з ними займаються репетитори протягом всього дня з 9:00 до 18:00. Там проходять різноманітні заняття. Навіть нещодавно діти складали там НМТ, адже не у всіх є можливість це робити вдома. Там є техніка. У кожному районі міста є такий центр, — розповів він.

Мова йде про такі дитячі центри, які вже функціонують в Миколаєві:

  • 1. Миколаївський ліцей №34
  • 2. Миколаївський ліцей №28
  • 3. Миколаївський класичний ліцей
  • 4. Миколаївський економічний ліцей №1
  • 5. Миколаївський ліцей №55
Освітні центри, облаштування укриттів та створення мікрокласів: як міжнародні організації допомагають з освітою на Миколаївщині, - ФОТО, фото-1

Дмитро Тарасенко зазначив, що вже є фінансування на десять подібних центрів, але вже в Миколаївській області.

Крім того, він додав, що планують відкрити й молодіжні центри від благодійного фонду. Один з таких відкриють в Інгульському районі. А також планують відкриття подібних центрів у Вознесенську та Первомайській селищній громаді.

- В Первомайській селищній громаді та Червоній Долині у нас діє проєкт мікрошкола. Там немає умов і не один з донорів не виявив бажання там відбудовувати школи, адже там живе мало дітей. Ми робимо такі мікрошколи, там буде два-три навчальних класи з репетиторами та менторами, які будуть навчати дітей в сучасних умовах та сучасних методологіях.

Важливим є облаштування укриттів. Адже зараз школу не можна відкрити, якщо там немає укриття, де б могли знаходитись учні та вчителі під час повітряних тривог. Дмитро зазначив, що у деяких школах Миколаєва вже займаються облаштуванням:

- Це теж гроші донорів, адже без обладнаного укриття не буде ніякої офлайн освіти навіть в перспективі.

Зараз планують ще фандрейзинг на укриття в миколаївському садку також. Додамо, що деякі дитячі садки, де облаштували та прийняли укриття, працюють.

- Найуспішнішим кейсом миколаївської області є насамперед саме присутність сьогодні дуже великої кількості міжнародних організацій, відкриття офісів підтримки. Це надає, по-перше, впевненості іншим інвесторам та фондам залучатися, по-друге, відкриває репутаційні двері для інвестицій в нашу область. Наразі ми, як UST плануємо зробити акцент на обізнаності громадських організацій з питань фандрейзингу і грантових можливостей. Користуючись приводом хочемо запросити активний фонд ГО до співпраці. Плануємо ділитися досвідом і підтримувати розвиток цього напрямку.

Для довідки: UST - це коаліція громадських організацій, аналітичних центрів, національних і регіональних команд експертів, мета якої допомогти громадам відновити життя в регіонах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна україна #освіта украна #новини україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...