• Головна
  • При яких захворюваннях допоможе лікувальний масаж?
Новини компаній
15:00, 26 липня 2023 р.

При яких захворюваннях допоможе лікувальний масаж?

Новини компаній
При яких захворюваннях допоможе лікувальний масаж?, фото-1

Лікувальний масаж – це фізіотерапевтична процедура, спрямована на покращення функції органів і систем організму та зняття дискомфорту. Використовується для лікування та попередження захворювань спини, шиї, грудної клітки та кінцівок, а також для зняття неприємних симптомів, пов'язаних зі стресом, напруженням, порушеннями кровообігу, лімфообігу та руховими функціями.

Які показання для лікувального масажу?

Масаж може сприяти поліпшенню загального самопочуття, пришвидшувати поновлення після травм, а також входити у комплексну терапію по лікуванню патологій опорно-рухового апарату. Показання до лікувального масажу:

  • м'язове напруження та біль. Масажні рухи спрямовані на розслаблення м'язів та покращення кровообігу;

  • головний біль і мігрень. При масажі голови та шиї також стимулюються рецептори на шкірі та м'язових тканинах, що може сприяти випуску ендорфінів – природних анальгетиків організму. Це допомагає знизити відчуття болю та поліпшує настрій;

  • неспокійний сон. Масаж може допомогти розслабитися і покращити якість сну;

  • набряки. За рахунок поліпшення кровообігу та лімфообігу вдається зменшити набряки нижніх кінцівок.

Масаж може бути корисним для поліпшення загоєння м'язів після спортивних травм або зменшення запальних процесів при тендинітах. Масаж грудної клітки може допомагати поліпшити дихання і зняти біль у легенях у людей з захворюваннями дихальних шляхів (бронхітом, пневмонією або астмой). Процедура може бути використана як частина реабілітаційного процесу після операції на органах грудної клітки, таких як серце або легені.

У мережі медичних центрів «ОН Клінік» також проводять антицелюлітний масаж, який сприяє розрідженню жирових комірок і поліпшенню лімфатичного дренажу, стимулює кровообіг, збільшуючи постачання кисню та поживних речовин до областей з целюлітом. Таким чином, процедура може зробити шкіру більш гладкою, зменшити неоднорідність і видимість целюліту. Окрім цього, масаж може сприяти виробленню колагену, що покращує еластичність та текстуру шкіри.

Лімфодренажний масаж – це спеціальний вид масажу, спрямований на покращення лімфатичного потоку та дренаж зайвих рідин з тканин. Він допомагає знизити набряки, покращити еластичність шкіри, підтримує імунну систему та зменшує загальний стрес у організмі.

Які бувають техніки масажу?

Лікувальний, профілактичний та антицелюлітний масажі можуть поєднувати різні техніки, поєднання яких дозволяє досягти цілей, поставлених перед процедурою. Техніки масажу:

  • розтирання. Техніка, яка включає рухи руками над поверхнею тіла з метою зігрівання м'язів та підготовки їх до більш глибоких масажних прийомів;

  • вібрація. Інтенсивний легкий тремтячий рух руками або спеціальними приладами, який допомагає розслабити м'язи та знизити біль;

  • стружкування. Техніка, при якій легкий тиск руками виконується вздовж м'язів або шкіри, допомагаючи покращити кровообіг;

  • стискання. М'яке стискання та розслаблення м'язів, що сприяє зменшенню напруження..

Масажні техніки можуть використовуватися окремо або в комбінації для досягнення різних цілей масажного сеансу, таких як загальне розслаблення, зняття болю, покращення кровообігу, лікування травм або реабілітація. Кожна з технік може бути адаптована до потреб і проблем пацієнта для досягнення найкращих результатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОН Клінік #on clinic #ОН клиник
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...