
На Миколаївщини пенсіонер прийшов обміняти водійське посвідчення і дізнався, що вважається загиблим,- ФОТО
Пенсіонер звернувся до сервісного центру МВС, що у Новому Бузі на Миколаївщині, і дізнався що він вважається загиблим.
Як повідомляє прес-служба Сервісного центру МВС в Миколаївській області, більше як рік село Пришиб, де жив 75-річний Володимир, знаходилось на лінії зіткнення, в самому епіцентрі тривалих артилерійських дуелей.
- Однієї ночі, під час чергових обстрілів поганці руйнівним снарядом «звільнили» від рідної хати та обійстя. Головне, що залишився живий. І поки сусіди оговтувались від наслідків, наш візаві зібрався й пішов пішки до родичів в Березнегувате. Тож, сусіди й припустили, що вже назавжди попрощалися з паном Володимиром,- розповіли в Сервісному центрі.
Адміністратор вже направив відповідні матеріали для корегування до відділку поліції. А посвідчення водія чоловікові обміняли.
