• Миколаївська шаблістка Харлан здобула «бронзу» етапу Гран-прі з фехтування,- ФОТО
18:10, 29 квітня 2023 р.
Надійне джерело

Миколаївська спортсменка Ольга Харлан здобула «бронзу» етапу Гран-прі з фехтування на шаблях у столиці Південної Кореї.

Як повідомляє Національна федерація фехтування України, Харлан здобула 27-му в кар'єрі медаль Гран-прі.

Зазначається, що для миколаївської спортсменки це вже третя особиста медаль у поточному сезоні після бронзи у Тунісі й срібла в Афінах. А загалом 27-ма нагорода у кар’єрі на турнірах серії Гран-прі.

-Стартувавши одразу з олімпійки, №10 світового рейтингу FIE Ольга Харлан у перших чотирьох поєдинках жодній суперниці не дозволила завдати понад десять ударів, зокрема в 1/4 взяла переконливий реванш у призерки чемпіонату світу та Європи Анни Мартон з Угорщини (15:7), якій поступилася у поєдинку за вхід у вісімку на останньому етапі Кубка світу у Сінт-Нікласі (14:15). Переможниця тих змагань Сара Бальзер вийшла на доріжку проти Ольги в 1/2. Відзначимо, що це була їх третя зустріч в сезоні. На Гран-прі Тунісу українська шаблістка не пустила француженку на п’єдестал (15:14), на Кубку світу у Ташкенті поступилася їй за вхід у вісімку (13:15). Програвши початок сеульського протистояння 3:6, Харлан зуміла перехопити ініціативу і на перерву пішла лідером (8:6). Проте суперниця відновила статус-кво (9:9) і залишила кінцівку бою за собою (15:10),- говориться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше спортсмен з Миколаєва Середа завоював "срібло" на Кубку світу в Китаї

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію