• Головна
 • ТОП шкіл для навчання онлайн в Україні
Новини компаній
11:00, 14 квітня 2023 р.

ТОП шкіл для навчання онлайн в Україні

Новини компаній
ТОП шкіл для навчання онлайн в Україні, фото-1

Усі ми вже звикли до навчання у школах: перше вересня, квіти, стрічки, парти, вказівки, дошка, крейда, шкільна форма. Цей перелік можна продовжувати вічно. Але в Україні вже давно розвивається альтернативна освіта, створюються десятки різних онлайн-шкіл, які мають безліч переваг порівняно зі школами старого зразка. Чим гарний такий вид навчання? Яку дистанційну школу вибрати? Дізнаєтеся з цього матеріалу!

Чому дистанційне навчання зараз – найкращий варіант?

Багато хто не звертав би увагу на істотні недоліки очного навчання в школах, якби пандемія з війною не прийшли в Миколаїв. Виявилося, що велика кількість звичайних шкіл не мають достатньо ресурсів для:

 • гарантування безпеки дітей під час очного навчання;
 • якісної організації навчання онлайн.

Водночас професійне дистанційне навчання має низку переваг.

 • Безпека. Дистанційне навчання в онлайн-школах дозволяє дитині перебувати де завгодно і при цьому здобувати освіту.
 • Комфорт. Навчаючись в онлайн-школі, дитина має можливість планувати свій час, розвивати самостійність і відповідальність. Учні дистанційної школи можуть відвідувати гуртки, секції, змагання та інші активності в будь-який зручний час, бо не залежать від розкладу уроків.
 • Якість. Правильно організоване дистанційне навчання дає набагато більше знань, ніж звичайна школа. Просто тому, що немає безглуздих розкладів уроків, які потрібно завантажити будь-якою (навіть непотрібною) інформацією. У дистанційних та онлайн-школах подається лише важлива інформація, без води та інших домішок. ✍

Можна дійти простого висновку: якщо фахівці дистанційної або онлайн-школи добре попрацювали над концепцією школи, а також над формою та змістом занять, дистанційне навчання має набагато більше переваг.

Які дистанційні та онлайн-школи можна відзначити?

Як уже було написано, ринок навчання онлайн в Україні дуже великий. Переглянувши безліч сайтів як локальних онлайн-шкіл, так і великих навчальних закладів, які мають представництва в багатьох містах України, виокремлю декілька.

 • Онлайн-школа одеського ліцею Dream School

Школа має як очний, так і дистанційний формати навчання. Дистанційне навчання: 5 онлайн-уроків на день, виконання всіх завдань на спеціальній платформі, ведення журналу успішності. Все зручно, як у класичній онлайн-школі.

 • Онлайн-школа Alterra School

Максимальна кількість дітей в одному класі цієї школи – 12. Це зручно, тому що дозволяє зберегти індивідуальний підхід навіть під час дистанційного навчання. З мінусів (на мою думку) – уроки в режимі реального часу. Якщо дитина пропускає заняття в онлайн-школі, їй просто видається матеріал для самостійного вивчення. Немає 10-11 класів.

 • Онлайн-школа «Логос»

Є філії в Одесі, Києві та Дніпрі. Є очна школа та дистанційне навчання. З плюсів – 3-4 дитини у класі, тобто індивідуальний підхід має бути забезпечений. Уроки, як у будь-якій онлайн-школі, у режимі реального часу. Є як плюси, так і мінуси. Школа надає можливість взяти пробний урок та зрозуміти, чи підходить вам такий формат.

 • Онлайн-школа «Мрія»

Доступні кілька пакетів навчання: як більш самостійні з навчанням за відеоуроками та виконанням на сайті різних форм контролю, так і навчання онлайн за розкладом. Серед основних переваг, зазначених на сайті, – повага до учнів, їх характеру та свободи (на мою думку, це має бути пріоритетом у будь-якому навчальному закладі, і в онлайн-школах, і у звичайних).

 • Дистанційна школа «Оптіма»

Сайт просто величезний, найбільше часу витратив на ознайомлення з ним. Причому зазначу, що не через марнослів'я, а завдяки величезній кількості розділів із запропонованими можливостями. На першій сторінці сайту ця дистанційна школа пропонує ознайомитися з прикладами занять для кожного класу. Це виглядає дуже свіжо та цікаво, не бачив такого в жодній онлайн-школі.

І дистанційних, і онлайн-шкіл у нашій країні просто безліч. У кожній ви можете знайти те, що обов'язково сподобається. Але за якістю концепції та кількістю запропонованих можливостей я можу визначити одного (на мою думку) безперечного лідера – дистанційну школу «Оптіма».

Що особливого в цій школі?

Коли заглиблюєшся в пошуки, розумієш, на які маркери дистанційних та онлайн-шкіл варто звертати увагу. По-перше, «Оптіма» є першою в Україні школою такого зразка, має найбільший досвід у дистанційному навчанні дітей та наданні їм якісної середньої освіти. По-друге, школа має величезну кількість філій по всій країні. Це говорить про довіру та постійний розвиток проєкту. По-третє, дистанційна школа пропонує демодоступ на 14 днів, щоб у вас була можливість розібратися в навчальній платформі та зрозуміти, наскільки вам підходить ця система. Скориставшись цією можливістю та уважно вивчивши сайт, можу розказати про основні переваги.

 • Авторські уроки. Вчителі розробляють навчальний матеріал самостійно, викладають лише важливу інформацію та цікаво її подають.
 • Дуже цікаві матеріали. Для кожного класу школа розробляє щось нове: анімація, мультиплікація, пізнавальні відео з ведучим. Діти не сумуватимуть.
 • Індивідуальний підхід. 24/7 із дітьми на зв'язку вчителі та тьютори. На спеціальній платформі цієї дистанційної школи можна поставити запитання та швидко отримати корисну відповідь.
 • Зручний формат. У школярів завжди буде час на саморозвиток і дозвілля: книжки, гуртки, прогулянки з друзями, поїздки. Все тому, що вони можуть навчатися у своєму темпі – подивитися відеоуроки та виконати цікаві завдання можна в будь-який час. Але наголошу, що школа пропонує універсальний підхід. Ви можете також вибрати уроки в режимі реального часу, як у класичній онлайн-школі.
 • Безліч різних можливостей. Для отримання цікавої професії та згодом хорошої роботи важливі й додаткові фактори. Це і соціалізація, і знання іноземних мов, і здобуття середньої освіти не лише в Україні, а й в інших країнах (наприклад, США чи Канаді). Всі ці можливості (але це ще не все) пропонує ця дистанційна школа.

Я зовсім не хочу перехвалювати цю школу і намагаюся зберігати об'єктивність, але все одно бачу в ній найкреативніший та найвідповідальніший підхід. Такий, якого інші дистанційні та онлайн-школи (принаймні поки що) не сягають. Ви можете спробувати самостійно пошукати і знайти ідеальну онлайн-школу для себе, але все ж таки сподіваюся, що ця стаття стала для вас корисною!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дистанційна школа «Оптіма» #Оптіма #дистанційне навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...