• Головна
  • "Десятки тролейбусів і автобусів були пошкоджені обстрілами рф": Сєнкевич відреагував на акт вандалізму
14:10, 26 лютого 2023 р.
Надійне джерело

"Десятки тролейбусів і автобусів були пошкоджені обстрілами рф": Сєнкевич відреагував на акт вандалізму

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич відреагував на акт вандалізму чоловіка, який цеглиною пошкодив громадський автобус, 25 лютого.

Олександр Сєнкевич зазначив, що десятки тролейбусів і автобусів були пошкоджені обстрілами з боку росії, а частина транспорту передана військовим, тому кожен автобус в місті є важливим для громадськості.

- В умовах, коли ми просимо наших міжнародних партнерів допомогти нам із громадським транспортом, миколаївці руйнують те, що ми маємо, - наголосив Сєнкевич.

За словами мера, нині жителі активно повертаються до міста, і нам потрібно збільшувати кількість громадського транспорту.

- Дуже сподіваюсь, що після всього, через що пройшло наше місто, миколаївці будуть ставитись до власності громади бережливіше, - резюмував мер.

Нагадаємо, ввечері, 25 лютого, у Миколаєві пасажир пошкодив громадський автобус. Чоловік, після сварки з іншими пасажирами, вийшовши на зупинці та цеглину у транспорт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громадський транспорт миколаїв #Миколаївпастранс #миколаїв новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...