
Кінбурнська коса знаходиться у "сірій" зоні і обстріли на півострові ведуться з обох сторін
Кінбурська коса все ще залишається єдиною територією Миколаївської області, яка окупована рашистами.
Але, як повідомила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону, передає кореспондент 0512.ua, ситуація на Кінбурні не змінюється і півострів досі знаходиться у "сірій" зоні. Адже постійний вогневий контроль з одного і з іншого боку не дає встановити абсолютне господарювання у жодної сили.
Також Гуменюк зазначила, что острова на півдні та Кінбурнська коса є досить складними територіями через географічну складову.
- Ці території географічно складні для закріплення і вони постійно перебувають під обстрільним таким контролем. Якщо переважає з нашого боку, то можна вважати, що наш контроль, якщо з іншого боку – інший контроль. Але ворог має найближче сполучення суходолом до тих територій і навіть територіально острови все ж таки ближче до лівобережжя, тому вони там з'являються частіше, але і вибиваються звідти частіше,- підкреслила Наталія Гуменюк .
Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів