• Головна
  • Миколаївські волонтери збирають кошти на дрон для бійців 79 бригади, які воюють на донецькому напрямку, - ФОТО
17:30, 27 січня 2023 р.
Надійне джерело

Миколаївські волонтери збирають кошти на дрон для бійців 79 бригади, які воюють на донецькому напрямку, - ФОТО

Один із підрозділів 79 бригади, який перебуває в одній із найгарячіших точок фронту у Мар'янці, що на Донеччині, потребують дрон. Миколаївські волонтери організували збір для десантників. 

Про це 0512.ua розповіла одна із організаторок збору коштів, миколаївська фотографиня та волонтерка Світлана Вовк.

Світлана розповіла, що для купівлі дрону необхідно 115 тисяч гривень. Наразі волонтери вже мають більшу частину суми. За словами волонтерки, бійці підрозділу втратили за останні два місяці вже два дрони, а без додаткових очей вони фактично сліпі. 

- Дрони потрібні для розвідки, коригування артилерії та щоб посилати "привіти" окупантам. Є сліпі сектори, де тільки життя бійців може допомогти зберегти саме квадрокоптери. Бійці воюють на Донеччині, зараз там дуже гаряче. росіяни намагаються постійно штурмувати позиції. Проте там, серед руїн, наші миколаївські десантники тримаються та дають достойну відсіч ворогам, - зазначила Світлана Вовк. 

Фото бійців 79 бригади

Також дівчина розповіла, що до зборів вже підключилось чимало народу. Деякі місцеві митці надавали свої роботи для проведення розіграшу серед донаторів. 

- Хтось підтримую словом, хтось інформаційно, роблячи той же репост. Насправді, важлива кожна гривня, будь то 10, 20 чи 50 гривень. От нещодавно до збору долучилися ГО "Освітній центр "Університет третього віку". Пенсіонери Миколаєва зробили значиний внесок. Це прямо розчулило, в гарному сенсі цього слова, бійців та нас. Ми вдячні за підтримку бійців кожному, - зазначила волонтерка.

Підтримати бійців можна за посиланням:
Картка банки:
5375411200768930
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#79 бригада миколаїв #миколаїв десантники #донецькій напрямок #зсу переможуть #новини миколаєва
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Оголошення
live comments feed...