• Головна
  • Установка сигналізації в квартирі: наскільки просунутий має бути захист оселі
Новини компаній
11:18, 28 жовтня 2022 р.

Установка сигналізації в квартирі: наскільки просунутий має бути захист оселі

Новини компаній

Рівень розвитку протизламного захисту має відповідати рівню ризику. У величному особняку, де живуть заможні люди, сигналізація влаштована інакше, ніж у скромному житлові, в якому мешкає сім'я із середнім статком. Перед тим як установить сигнализацию в квартире харьков необхідно враховувати й інші чинники, такі як розташування будинку. Ті, що розташовані осторонь, де зловмисникам простіше залишитися непоміченими, вимагають надійнішої охорони, ніж багатоквартирні будинки, розташовані близько до інших. Також важливо, чи часто домовласники залишають власність. Грабіжники можуть довго спостерігати за жертвою, реєструючи звички.

Методи захисту квартири: як працює сигналізація

Перш ніж ми обговоримо характеристики різних варіантів сигналів тривоги, пояснимо, як вони працюють.

  • Серцем кожної установки є панель керування, яка отримує сигнали від датчиків сигналізації, які розташовані у квартирі та на ділянці. Цей пристрій інтерпретує різні події й при необхідності включає тривогу, повідомляє про це службу безпеки.
  • Сигнали, що випромінюють миготливе світло та звукові, інформують про спрацювання сигналізації. Їх розміщують як усередині, так і зовні. Перші видають близький до болючої межі шум, який повинен змусити зловмисника залишити будинок. Завдання зовнішніх — привернути увагу оточуючих.
  • Додаткові методи захисту у вигляді керування використовуються для зв'язку з панеллю. Використовуючи клавіатуру, смартфон, пульт, ви можете активувати та деактивувати систему, а також програмувати встановлення. Механізм працює і навпаки.

Елементи охоронної сигналізації можуть зв'язуватися один з одним по WI-FI або дротам. У першому випадку немає значення, чи спрацьовує сигнал у новому чи вже обжитому будинку. Монтаж інсталяції передбачає пробурювання стін для приховування дротів. Перевагою бездротової версії є можливість модифікації установки, наприклад, зміни налаштувань датчиків, на етапі експлуатації. Недолік — ​​необхідність регулярної заміни батарей у пристроях. Крім того, у бездротових моделях є сенсорні втрати.

Установка сигналізації в квартирі: наскільки просунутий має бути захист оселі , фото-1

У кабельних установках таких проблем немає. Найкраще вибирати їх при будівництві, бо дроти легко приховати під штукатуркою. Правда, кабелі можна розмістити й в спеціальних монтажних планках, що йдуть уздовж стін, але це виглядатиме не дуже естетично.

Що входить до базової системи сигналізації

Базовим елементом будь-якої інсталяції охорони квартир у Харкові є датчики руху, що визначають присутність поблизу людини. Ви можете вибрати моделі, що використовують мікрохвильове (MW), інфрачервоне (PIR) та обидва типи випромінювання. Останні найефективніші, оскільки дозволяють виключити помилкові спрацьовування. Якщо в помешканні є тварини, встановіть датчики, які їх ігнорують.

До другої групи відносяться ті, що захищають вікна та двері:

  • Геркон. Складаються з двох частин — магніту, закріпленого на стулці вікна або дверей, і геркона, розташованого на рамі. Тривога спрацьовує, коли ці елементи віддаляються один від одного. Важливо, що правильне калібрування дозволяє нахиляти вікна без спрацьовування сигналізації.
  • Датчики розбиття скла. Оснащені мікрофоном, що реагує на звук розбитої шибки. Їх встановлюють біля вікон та дверей.
  • Датчики удару (вібрації) — реагують на поштовхи, які супроводжують відкриття дверей. Їх можна встановити на дверний замок.

Різні датчики можна використовувати не тільки для сигналізації тривоги. Якщо в рамках системи інтелектуального будинку об'єднати їх із домашніми установками та відповідним чином запрограмувати, ще більше підвищите рівень безпеки та додатково комфорт проживання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...