• Головна
  • 84 мільйони штрафу: у Миколаєві суд покарав директора фірми за митну аферу
17:10, Вчора
Надійне джерело

84 мільйони штрафу: у Миколаєві суд покарав директора фірми за митну аферу

У Миколаєві директора підприємства оштрафували на понад 84 мільйони гривень за порушення митного законодавства.

У Центральному районному суді Миколаєва розглянули справу щодо директора одного з місцевих товариств, який порушив митне законодавство. Посадовця визнали винним у незаконному вивезенні за межі України десятків тисяч тонн сільськогосподарської продукції. Про це повідомляє прес-служба Центральному районному суді Миколаєва.

Що сталося

Ще у 2020 році товариство, яке очолював обвинувачений, вивезло понад 35 тисяч тонн зернових, бобових культур і соняшникового шроту. Загальна вартість вантажу становила приблизно 169 мільйонів гривень.

Під час оформлення документів підприємство подало недостовірні дані. Зокрема, фірма-отримувач продукції, зазначена у митних паперах, на момент відправлення вже припинила своє існування і не вела жодної економічної діяльності.

Схема та порушення

Таким чином, директор товариства організував переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Представник митниці у суді підтвердив ці факти та наполягав на притягненні чоловіка до відповідальності.

Рішення суду

Після розгляду матеріалів справи суд дійшов висновку, що в діях керівника є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Суд постановив:

  • визнати директора винним;
  • накласти штраф у сумі 84 370 664 грн;
  • стягнути вартість товару — 168 741 328 грн.

Нагадаємо, на Миколаївщині правоохоронці викрили посадовицю, яка, за даними слідства, розтратила понад 4,3 мільйона гривень освітньої субвенції. Йдеться про начальницю відділу освіти однієї із сільських рад Баштанського району, якій повідомлено про підозру у розтраті майна в умовах воєнного стану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#схеми #Центральний суд #суд Миколаїв #штраф #новини Миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення