
15:10, 22 вересня 2022 р.
Надійне джерело
У миколаївських лікарнях знаходяться більше 500 людей, які постраждали від атак росії
У миколаївських лікарнях знаходяться 526 громадян, що постраждали від атак окупантів на Миколаївщину.
Як розповіла голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, ще 49 постраждалих отримали допомогу амбулаторно.
- Варвари - окупанти “доторкнулись до прекрасного”… Влучили в обласний театр мабуть, хотіли привітати нас з днем області… Пошкоджено об'єкти інфраструктури, адміністративні будівлі, водогін, газопровід, житлові будинки. Горіло приміщення складу. Попередньо без жертв, - зазначила Замазєєва.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:47, 9 червня
18:01, Вчора
54
07:57, 7 червня
10:53, 5 червня
11:28, 5 червня
