• Головна
  • У миколаївських лікарнях знаходяться більше 500 людей, які постраждали від атак росії
15:10, 22 вересня 2022 р.
Надійне джерело

У миколаївських лікарнях знаходяться більше 500 людей, які постраждали від атак росії

У миколаївських лікарнях знаходяться 526 громадян, що постраждали від атак окупантів на Миколаївщину.  

Як розповіла голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, ще 49 постраждалих отримали допомогу амбулаторно. 

- Варвари - окупанти “доторкнулись до прекрасного”… Влучили в обласний театр мабуть, хотіли привітати нас з днем області… Пошкоджено об'єкти інфраструктури, адміністративні будівлі, водогін, газопровід, житлові будинки. Горіло приміщення складу. Попередньо без жертв, - зазначила Замазєєва. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#миколаївщина війна #прифронтова лінія миколаїв #зсу переможуть #росія фашисти #росія окупанти #миколаїв новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення