
14:40, 19 вересня 2022 р.
Надійне джерело
Вночі російський агресор поцілив у військовий об'єкт в Миколаєві
19 вересня, вночі, російські агресори обстріляли Миколаїв.
Про це повідомляє видання СВІДОК.info.
Як повідомив речник Миколаївської ОВА Дмитро Плетенчук, по місту нанесли дев'ять комбінованих ударів:
«Окупанти нанесли удар по об'єкту військової інфраструктури Миколаєва. На щастя, обійшлося без жертв, проте підприємство зазнало суттєвих пошкоджень», - підкреслив речник.
«Шість ракет було випущено з системи протиповітряної оборони типу С-300 і декілька касетних боєприпасів поцілили по околицях Миколаєва», - зазначив Дмитро Плетенчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:01, Сьогодні
09:30, 1 червня
12
09:50, 3 червня
6
07:57, 7 червня
