• Головна
  • Художники-муралісти презентували ще один мурал: за мотивами картин миколаївського художника Сергія Луньова, - ФОТО
11:40, 9 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Художники-муралісти презентували ще один мурал: за мотивами картин миколаївського художника Сергія Луньова, - ФОТО

Біля муралу риби-кита, який несе на собі визначні пам'ятки Миколаєва, з'явився ще один - за мотивами картин художники-аматора Сергія Луньва.

Ідея створити подібний мурал з'явилась якраз тоді, коли художники займались створенням риби-кита. Як повідомляє редакція 0512, у будинку, на стіні якого малювали мурал з китом живе художник Сергій Луньов. З ним якраз і познайомились Альона з Дмитром та одразу надихнулись ідеєю відтворити його картини трохи в більшому форматі. Якраз поруч була підходяща стінка гаража, і менш як за тиждень житель можуть споглядати новенький мурал, де зображений відомиий лев, який відпочиває у Каштановому сквері, а також паркан за яким знаходиться Миколаївська обсерваторія.

Один з авторів роботи Дмитро Слепуха розповів редакції, що у художника Сергія Луньва досить гарні картини, які мають побачити. Художнику також сподобалось як виглядає мурал.

- По-перше, поруч була видима стіна, а для нас, якщо є стіна, то одразу хочеться малювати. Коли працювали над муралогм з китом, ми дізнались, що в тому будинку проживає художник Сергій Луньов. Подумали з Альоною, і вона запропонувала за його картинами намалювати мурал. Одразу ж почали втілювати. Господар гаражу дуже допомагав: дав електрику, з фарбами теж допоміг. 

Також можна було побачити і картини художника, які принесла показати його дружина. 

Новий мурал у Миколаєві

Сергій Луньов - миколаївський художник, який у своїх картинах зображує життя Миколаєва таким як воно є. Ось що пишуть про його роботи у бібліотеці ім. Лягіна:

"На сторінках паперу один за одним почали з’являтися архітектурні пейзажі старого Миколаєва, пройняті спогадами дитинства. Все це близьке як самому художнику, так і жителям міста. Нині у його доробку понад 150 миколаївських краєвидів.
Герої його акварелей – це скромні призабуті будови, що зберегли до наших днів свій первозданний вигляд. А деякі з них вже давно зруйновані або перебудувалися до невпізнання, через що можна довго розглядати його замальовки, вдивляючись в старі дворики і фасади з облупленою штукатуркою, одночасно розгадуючи локацію архітектурного об’єкта. У пошуках сюжетів для своїх акварелей Сергій Луньов обійшов практично всі куточки Миколаєва, всі старі вулиці і дворики. Іноді художник створює їх за фотографіями, зробленими в різні роки".

Сергій Луньв, Альона Мартинова та Дмитро Слепуха

Додамо, що на стіні одного з будинків з'явився символічний напис. Більше про це читайте ТУТ.

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна миколаїв #культура миколаїв #художники миколаїв #мурал в миколаєві
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Редакція 0512 продовжує інформувати своїх читачів про ситуацію в Миколаєві та області. Це виходить і завдяки Хабу регіональних медіа, який підтримує нашу редакцію.
Оголошення
live comments feed...