• Головна
  • Наслідки ворожих обстрілів на Миколаївщині: сталося три пожежі та вилучено 8 боєприпасів
09:40, 9 червня 2022 р.
Надійне джерело

Наслідки ворожих обстрілів на Миколаївщині: сталося три пожежі та вилучено 8 боєприпасів

8 червня на території Миколаївської області сталося 6 пожеж, 3 з який в результаті потрапляння боєприпасів та уламків від них.

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, горіння зареєстровані у Галицинівському та Балабанівському лісових урочищах, загальна площа склала майже 2 га. 

Також, тричі минулої доби горіла суха трава, сміття та автомобільні шини на відкритих територіях через необережне поводження з вогнем. Всі пожежі сталися у Миколаєві. 

Група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення працювала по приведенню території області в безпечний стан. Відпрацьовано 20 повідомлень від громадян, вилучено 8 боєприпасів, один з яких — це уламки протикорабельної ракети. Загалом, з початку повномасштабного вторгнення піротехніки 3146 разів залучалися для ідентифікації та вилучення вибухонебезпечних предметів, вилучено 2517 боєприпасів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рашисти обстріляли Миколаївщину #росія напала на Україну #пожежі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Оголошення
live comments feed...