Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Незаконна влада у Херсонській області хоче провести "референдум" щоб приєднатися до росії.
Як заявив самопроголошений заступник голови військово-цивільної адміністрації Херсонщини Кирило Стремоусов, передає "ZN.UA", процес приєднання української області до країни-агресорки "буде волевиявленням народу". Віін підкреслив, що наразі Херсонщина начебто залишилася без законодавчої бази, тому її довелось замінити на так звану "громадянську раду" окупантів, щоб "представляти народ".
- Звісно, це буде плебісцит. Це буде волевиявлення народу... Це, швидше за все, буде референдум, який проводитиметься на території Херсонської області щодо самовизначення. І наступним етапом будуть вибори, - сказав колаборант Кирило Стремоусов.