Економіка Китаю знаходиться на найвищому рівні і з кожним днем набирає обертів. Виробляється велика кількість різноманітних товарів за доступними цінами. Можна придбати будь-що Цим користуються багато українських підприємців, що будують бізнес на перепродажі китайських товарів.

Розповідаємо, як організувати успішну доставку з Китаю в Україну, які способи перевезення найкращі, та кому можна доручити весь процес.

Доставка з Китаю в Україну – що важливо знати наперед?

Доставку з Китаю потрібно зробити вигідною. Бо схема проста: чим менше грошей витрачено на транспортування, тим більше буде прибуток від продажів. Важливо розуміти, що під доставкою розуміють процес, який включає велику кількість етапів. На кожному з них потрібно щось узгоджувати, перевіряти, оформлювати. Це доволі кропіткий процес, який потребує певних знань, досвіду ведення бізнесу з Китаєм. У деяких випадках потрібно їхати до Піднебесної, щоб налагодити та проконтролювати процеси перевірки, роботи постачальників, завантаження, відправки. Хоча це можна вирішити, якщо доручити профільній компанії. Але про це згодом. Розберемось, з яких чинників складається доставка.

Вигідна торгова пропозиція

Робота з Китаєм починається з вибору товару, який ви купуватимете, а надалі продаватимете на українському ринку. Спирайтеся на потреби та запити споживача, а не власні інтереси. Сьогодні користуються популярністю LED лампи, парові котли, генератори. Кінцевий споживач зосереджений на купівлі валіз, дитячих візочків, посуду, предметів інтер'єру, товарів для дому. Є попит на медичну сферу. Наприклад, лікарняні ліжка.

Багато підприємців намагаються урізноманітнити товар та привезти з Піднебесної різних новинок. Проте споживчий попит сьогодні змінився у бік важливої ​​продукції, якою можна користуватися щодня.

Вибір та перевірка постачальника

Обравши товар, можна шукати місцевого постачальника. Не обов'язково для цього витрачати час і їхати до Китаю. Найкраще місце для пошуку – торговий майданчик Alibaba. Він створений для іноземних замовників та оптових покупок. Завдання підприємця знайти постачальника, який продає товари напряму. В принципі, можна працювати й з трейдером – посередником, який закуповує товар у фабрик, та потім продає його іноземним підприємцям. Це навіть легше. Фабрики працюють на великий опт, а у посередника можна купити ту кількість продукції, яка вам потрібна. Звичайно, ціна буде вищою, але тут вибір за вами.

Якщо вам здається, що ви знайшли надійного та сумлінного постачальника, не поспішайте замовляти оптову партію товару. Замовте товар на пробу, щоб оцінити якість та перевірити постачальника. І лише після цього вкладайте гроші.

Ще одна рекомендація: на сайті Alibaba є категорія постачальників «Gold-Supplier». У ній зібрано постачальників, які оплатили своє розміщення на сайті. Це підвищує рівень довіри до них.

 Способи доставки вантажу в Україну

·       авіадоставка

·       ЖД перевезення

·       морська доставка

Авіадоставка с найдорожчою, а ЖД перевезення не відповідають категорії «ціна-швидкість». Тож сьогодні більшість підприємців обирають морську контейнерну доставку. Це безпечно, надійно та дешево, особливо в порівнянні з іншими способами перевезення вантажів. Наприклад, морська доставка в 2-2,5 рази дешевша, ніж авіадоставка. Окрім цього, доставка морем не обмежена габаритами вантажу. Проте є одна особливість. Замовлення потрібно чекати 55-60 днів. Але при правильній організації процесів бізнеса час починає грати на вас. Ви отримуєте товар за вигідною ціною.

На початку ми говорили, що перевезення вантажів з Китаю краще доручити професіоналам. У компанії M3cargo є досвід та необхідні знання для доставки вашого товару. Тож не витрачайте час, а звертайтеся до нас!