Миколаївські спортсмени Сергій Паламарчук і Дмитро Серьоженко отримали одне з найвищих спортивних звань країни — “Заслужений майстер спорту України”.
Відповідне рішення ухвалено наказом Міністерства молоді та спорту України №6955 від 29 жовтня 2025 року. Обидва атлети представляють Миколаївщину на міжнародній арені й неодноразово піднімали прапор України на світових чемпіонатах та Паралімпійських іграх, передає міськрада.
Сергій Паламарчук — бронзовий рекордсмен параплавання
Сергій Паламарчук - фото Миколаївська міська рада
Він чотири рази виборював бронзу чемпіонатів світу (2015, 2023, 2025 рр.), тричі ставав бронзовим призером XV Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро та двічі — XVII Паралімпіади у Парижі. Тренують спортсмена Микола Ільїн та Геннадій Вдовиченко.
Дмитро Серьоженко - фото Миколаївська міська рада
Дмитро Серьоженко — дворазовий чемпіон світу (2019, 2021 рр.) та срібний призер чемпіонату світу 2025 року з фехтування на візках. У 2024 році він представляв Україну на XVII Паралімпійських іграх у Парижі. Його тренують Геннадій Яновський, Володимир Христик та Олександр Дорошин.
Нагадаємо, 5 жовтня в іспанському місті Сабадель відбувся турнір серії Satellite FIE з фехтування на рапірах. У змаганнях взяли участь понад 260 спортсменів із 43 країн світу. Україну на турнірі гідно представила миколаївська фехтувальниця Аліна Полозюк.