14:49, 23 августа 2015 г.

Нерухомість

Майже кожна людина у своєму житті стикається з купівлею житла, це дуже відповідальний крок, який треба продумати до дрібниць.   Нерухомість продається у новобудовах та на вторинному ринку, покупець не знає, на якому варіанті зупинитися.

Плюси новобудови проявляються у нових комунікаціях, сучасних проект, великій площі жилих кімнат. Будинки збудовані з використанням сучасних технологій і матеріалів. Сучасні новобудови зводяться у відповідності з новими вимогами безпеки. Вони оснащені протипожежної, антитерористичної та іншої безпекою. У новій квартирі все «по-новому». Можна заздалегідь зробити інтер'єр саме таким, як ви хочете.

Купивши квартиру у новобудові, ви стаєте першим господарем в ній. Ваше житло буде «чистим», без історій минулих господарів.

Іноді – доступна ціна. Купити можна на самому початковому етапі, практично після закладення фундаменту, так як майже 30% квартир продається саме на цьому етапі будівництва. Квартири в новобудовах, ціни на них та багато цікавої інформації містить інтернет-ресурс Bever.com.ua.

- Найбільшим мінусом новобудови є ризик залишитися без житла, заздалегідь сплативши за квадратні метри. Всім відомо, що деякі будівництва заморожуються з-за банкрутства забудовників, і страждають від цього пайовики, обдурені ними.

Більшість новобудов здаються з «чорнової» обробкою, тобто порожній простір з частковим штукатуренням стін і цементною підлогою. Отже, доведеться робити ремонт, куди доводиться додатково вкладати свій бюджет. Дорожчають будівельні матеріали, а слідом за ними ростуть ціни на кожен квадратний метр в новій квартирі. У перший час практично всі мешканці одночасно роблять ремонт, тому буде нестерпно голосно.

Нерозвинена інфраструктура. Нові будинки – новий район, тому поки облаштуються садки, школи, парки, магазини пройде кілька років.

Стовно ринку вторинного житла, після підписання договору купівлі-продажу, ви можете сміливо переїхати і жити у своїй квартирі. Таке житло набагато легше придбати з допомогою іпотеки. Фінансові системи іпотечного кредитування частіше поширені на вторинну нерухомість. При покупці такої квартири мінімальний ризик втрат грошової суми. До того як ви купили цю квартиру, хто жив в ній і залишився виконаний ремонт, встановлені раковини, туалет і так далі. Тобто можна жити в перший час, поки ви самі не придумаєте новий дизайн в своїх апартаментах. Вторинне житло можна купити в будь-якому цікавить вас районі.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...