Що ще може бути приємніше, ніж дивитися на дачі на багато яскравих, красивих квітів? Кожен господар завжди може викроїти місце навіть для невеликого квітника.

Звічайна, дуже прікрасять вашу клумбу багаторічні рослини для саду.

Піклуватися про квіти - справжнє задоволення. Якщо, починаючи від посіву насіння дати їм всю увагу і час, то вони будуть Вам вдячні.

Квітковий сад є улюбленим місцем для вас і ваших близьких.

Ви можете поділитися посадити газон з квітами або створити альпінарій. Ви можете помістити такі види рослин, які малюють сад всіма кольорами веселки, і заповнити його ароматами з ранньої весни до пізньої осені.

Мало хто знає, що перша квітка генеріровалсяв період французького класицизму, і з тих пір є незамінним елементом будь-яких садово-паркових зон.

Як і в інших елементах озеленення, квітник слід планувати заздалегідь. Подумайте про те, як він буде вписуватися в загальний вигляд саду, з яких точок його буде краще видно. Перед посадкою декоративних рослин необхідно не тільки встановити місце для них, але і якісно підготувати грунт.

Виберіть площі під квітник, в першу чергу, ви повинні звернути увагу на освітлення.

У затінених місцях можуть рости і розвиватися меншу кількість рослин, ніж в добре освітлених.

Квітучі рослини можна висаджувати не тільки по горизонталі, але і по вертикалі (Це може бути Миксбордер, стрічкові черв'яки, посадка в групах). Квітники та хребти розділені горизонтально. У цьому випадку найбільш ефектні рослини висаджують, в 50-60 см від 250 до прийому.

Необхідно враховувати типи рослин, які будуть висаджені: Для того, щоб переконатися, що вони знаходяться на світлі все теплу пору року, періоди цвітіння.

Тоді квітник буде сам замінити себе і ваш сад буде довго яскравий і барвистий.

Весняне цвітіння відбувається у таких кольорів як тюльпани, нарциси, крокуси, анемони. На початку літа будуть квітни півонії, іриси, незабудки, маргаритки, фіалки. З середини липня зацвітуть петунія, чорнобривці та інші однорічні рослини.

Багато садівники цікавляться: як краще посадити квіти - насінням або живцями?