17:07, 28 січня 2015 р.

Міжнародні перевезення

Наша компанія організовує повний спектр послуг, пов'язаних з міжнародним автомобільним транспортом будь-яких вантажів. Пріоритетні напрямки міжнародних перевезень, підтримувані нашою компанією, - це країни Єс, Скандинавія, Співдружність Незалежних Держав (СНД), Швейцарія і Англія. Також ми пропонуємо власний регулярний сервіс, пов'язаний з доставкою товарів, отриманих з Європи (Італія, Німеччина, Франція) та Скандинавії до Калінінграда.

Виконуємо перевезення вантажів на сайті http://www.mum-net.com.ua/ukr/servicesзалежно від їх специфіки під тентом, або рефрижераторними напівпричепами. Багаторічні партнерські відносини з провідними транспортними компаніями в Європі, дозволяють нам своєчасне здійснення перевезення будь-якого товару швидко і в строк. Наші транспортні засоби повністю відповідають нормативним документам Громади Союзу (ЄВРО-3, ЄВРО-5) і обладнані системою зв'язку GPS.

Ми пропонуємо повний спектр супутніх послуг у цілях забезпечення надійного постачання, у тому числі й система "door to door":

  • Експедирування вантажів в країни Європейського Співтовариства (єс), країни Співдружності Незалежних Держав (СНД);

  • Складські послуги в деяких містах Європи (Верона, Берлін, Варшава, Польща);

  • Послуги зі страхуванням;

  • Послуги в області залагодження формальностей, митне оформлення імпорту та експорту;

  • Контроль над вантажем під час перевезення;

  • Зв'язок інформаційної консультації діяльності всередині економічниї зони (Калінінградська область).

Наша компанія економить час і гроші клієнта, та забезпечує комплексне обслуговування транспортно-експедиторської діяльності, на підставі договору довгострокової перспективи, згідно встановлених тарифів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...