• Головна
  • Зовнішність жінки в американських мультфільмах і вплив цього образу на дітей
17:02, 25 січня 2015 р.

Зовнішність жінки в американських мультфільмах і вплив цього образу на дітей

Ах, ці красиві мультфільми і такі красиві їх героїні! Мультяшних принцес копіюють дівчинки, наслідують їх, і мультіндустрія цим користується. Розглянемо, який образ жінки створюється в американських мультфільмах. Нажаль в цих мультиках немає героїн, які одягнені у вишиванки http://etnodim.com.ua/ua/ua-dityachi-vishivanki/ua-hlopchachi, але ми можемо створити власний мультфільм.

В першу чергу - це зовнішність. Яскраво виражені вторинні статеві ознаки у вигляді тонкої талії, великих грудей і сексуальних стегон занадто рано будять в дитині ті інстинкти та емоції, які повинні спати. Крім того, такий тип фігури приземлений, фізіологічен і створює у дитини відчуття повного реалізму в казці. Мультяшна фігура, яка схожа з фігурою Барбі, навіть дещо гіпертрофована, стає ідеалом для маленьких дівчаток. Подивіться на Жасмін, Покахонтас, Русалочку, Білосніжку - всі жіночі ознаки промальовані дуже чітко.

Наслідками такого явища є розбещення душі. Якщо педофіли розбещують тіло, мультфільми з сексуальними дамами - душу. Ще однією небезпекою є те, що дівчинка ідеалізує персонаж. А якщо персонаж ідеальний, значить, його потрібно наслідувати. У підсумку ідеалом стає неіснуюча в реальності фігура, яку дівчинки бажають досягти. Результат плачевний - дисморфофобія (спотворене сприйняття свого тіла), анорексія, булімія, зрештою - суїцид.

Недалеко від фігури пішло і обличчя. Зверніть увагу - особи мультяшних героїнь гіпертрофовані. Вони виглядають привабливо для дитини за рахунок формування загального позитивного образу героїні. У підсумку дівчатка починають вважати саме така особа, як у коханої Білосніжки або Русалочки ідеальним. У реальності ж, справжня жінка виглядала б з такою особою попросту потворно. Що це, якщо не заміна справжньої краси неіснуючим ідеалом? Заміна краси на потворність. Підсумок ми бачимо вже зараз у вигляді численних рухів мукол, бажанням дівчаток виправити обличчя за допомогою пластичної хірургії, часто спотворюючи себе до каліцтва.

Що за цим стоїть? Індустрія краси. Адже завдяки привнесення неіснуючих ідеалів, дівчатка з дитинства будуть незадоволені собою і намагатися себе виправити. І тут індустрія, як добрий чарівник, запропонує і змінити розріз очей, і закачати гель в губи, і видалити ребра, і силікон в груди вставити. Тільки плати. Дівчатка заплатять. Тільки іншу ціну. Заплатять ненавистю до себе і прагненням до самознищення. Адже добрі дитячі мультики не знають жалості до своєї маленької жертви.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...