Запит на витяг з єдр

З 8 квітня 2015 року стало можливим отримання інформації стосовно підприємств і організацій, зареєстрованих на території України, у режимі он-лайн. Єдиний реєстр фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб містить відомості, які кожен користувач сервісу може отримати, сформувавши відповідний запит. Є інформація, що надається безкоштовно – її можна знайти і самостійно у відкритих джерелах (звичайно, за допомогою сервісу це буде набагато швидше), але деякі відомості завантажуються після оплати послуг згідно діючого тарифу.

Як користуватися безкоштовним пошуком?

Для перегляду інформації стосовно підприємства чи фізичної особи, що займається підприємницькою діяльністю, достатньо зареєструватися на  youcontrol.com.ua та скористатися формою швидкого доступу. В пошук ЄДРПОУ потрібно ввести 8 цифр коду чи повну назву організації для юридичних осіб, або 10 цифр ІПН для перегляду відомостей про фізичну особу-підприємця. Вже через декілька секунд користувач отримає актуальну загальну інформацію стосовно обраного підприємства (підприємця). Сервіс дозволяє у будь-який час отримати відомості щодо організації, яка розглядається, наприклад, у якості потенційного партнера, переконатися у правомірності її діяльності, не виходячи з офісу. Інформація, доступна для перегляду, оновлюється у режимі он-лайн.

Платні послуги з налаштуваннями для бізнесу

Деякі відомості можливо отримати, тільки сформувавши запит на витяг з ЄДР, що надається на платній основі. Це стосується окремих відомостей щодо підприємства, які не відображаються в безкоштовному перегляді, даних, що змінилися. Платний запит формується за обраними параметрами, налаштуванням періоду часу, що цікавить користувача, завантажується на комп’ютер. За допомогою сервісу youcontrol.com.ua можливо не тільки отримати відомості по окремому підприємцю, а сформувати базу даних, джерелом для якої є реєстр фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, інші інтегровані сервіси. Історія компанії, підприємницької діяльності, актуальність ліцензій, судові справи, що стосуються організації, фінансовий аналіз, відомості про власників та підписантів – цю та іншу інформацію можна використовувати для успішного розвитку власного бізнесу, вибору партнерів чи об’єктів інвестування. За допомогою сервісу можна отримати повну базу даних українських організацій за обраними параметрами (не формуючи окремо запит на витяг з ЄДР), що постійно оновлюватиметься. Це відкриває нові можливості ведення бізнесу в Україні. Система моніторингу повідомить про внесення змін в державні реєстри, одразу відправивши листа на електронну адресу замовника послуги.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии