• Главная
  • «Позвонишкам» в Николаеве быть: депутаты таки приняли решение
17:30, 19 ноября 2014 г.

«Позвонишкам» в Николаеве быть: депутаты таки приняли решение

Сессия городского совета сегодня приняла пресловутое решение по «позвонишкам».

Проект решения на этот раз представлял профильный заместитель городского головы Валентин Гайдаржи.

В усовершенствованном варианте проекта решения были учтены предложения всех выступавших на прошлой сессии депутатов. Валентин Гайдаржи зачитал текст будущего решения.

Предлагаем вниманию читателей документ на языке оригинала:

Про впорядкування діяльності об’єктів з надання послуг доступу до засобів мобільного зв’язку та продажу скретч-карток на території м. Миколаєва

Враховуючи багаточисельні скарги мешканців міста, представників громадських організацій та підприємців міста, рекомендації управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради, самовільне хаотичне розміщення на території м. Миколаєва об’єктів з надання послуг доступу до засобів мобільного зв’язку та продажу скретч-карток на території м. Миколаєва, порушення архітектурно-будівельних норм та без оформлення права користування земельними ділянками комунальної власності, враховуючи невиконання суб’єктами господарської діяльності вимог попередження робочої групи з питань упорядкування діяльності об’єктів з надання послуг, керуючись ст.ст. 25,  26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Рекомендувати суб’єктам господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність в об’єктах з надання послуг доступу до засобів мобільного зв’язку та продажу скретч-карток на території м. Миколаєва (далі - об’єкти), добровільно до 01.01.2015 демонтувати об’єкти, що розміщені на перехрестях, «червоних» лініях центральних магістралей, зупинках громадського транспорту з порушенням Правил дорожнього руху та норм ДБН, а також створюють загрозу скоєнню дорожньо-транспортних пригод, пожежної безпеки та травмуванню громадян.

2. Управлінню містобудування та архітектури Миколаївської міської ради (Мальченко), містобудівній раді та робочій групі з впорядкування розміщення об’єктів з надання послуг доступу до засобів мобільного зв’язку та торгівлі скретч-картками до 01.05.2015 розробити та затвердити комплексну схему розміщення та архітектурний вигляд об’єктів  з надання послуг  доступу до засобів мобільного зв’язку та продажу скретч-карток на території міста Миколаєва.

3. Суб’єктам господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність з надання послуг  доступу до засобів мобільного зв’язку та продажу скретч-карток на території міста Миколаєва, до 01.01.2015 надати до управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради (Мальченко) пропозиції щодо розміщення та архітектурного вигляду об’єктів.

4. Запропонувати суб’єктам господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність з надання послуг  доступу до засобів мобільного зв’язку та продажу скретч-карток на території міста Миколаєва,  вжити заходів щодо оформлення трудових або господарських відносин з реалізаторами скретч-карток, згідно до КЗпП України та господарського кодексу України до 01.03.2015.

5. Рекомендувати суб’єктам господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність в об’єктах з надання послуг доступу до засобів мобільного зв’язку та продажу скретч-карток , що розміщені на перехрестях, «червоних» лініях центральних магістралей, зупинках громадського транспорту, реалізовувати виключно скретч-картки та здійснювати діяльність з надання послуг доступу до засобів мобільного зв’язку.

6. Звернутись до ММУ УМВС України у Миколаївській області та ГУ ДФС у Миколаївській області ДФС України щодо вжиття в межах компетенції заходів з припинення протизаконної діяльності суб’єктів господарювання в об’єктах з надання послуг доступу до засобів мобільного зв’язку та торгівлі скретч-картками стосовно реалізації підакцизної групи товарів без ліцензій та документів, передбачених чинним законодавством.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань підприємництва, інвестицій, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів (Женжеруха) та заступника міського голови Женжеруху О. Ж.

Міський голова

Ю. І. Гранатуров

Депутаты снова стали просить слово. Напомним, в первый сессионный день, в минувший четверг, вопрос «позвонишек » обсуждали 3 часа. Виктор Дробот предложил пункт 6 дополнить обращением в прокуратуру, чтобы последняя приняла меры прокурорского реагирования в отношении незаконно установленных временных сооружений. Депутат Нина Колечко рассказала, что, по ее сведениям, за один вечер на углу улиц Белой и Карпенко, а также на углу ул. Дзержинского и пр. Ленина появилось 3 электронных терминала, и предложила действие этого решения применить и к электронным терминалам, которые в последнее время хаотично вырастают на оживленных участках городских улиц. Ее поддержал депутат Александр Омельчук.

- С завтрашнего дня начнет серьезно и системно и эффективно работать комиссия по сносу незаконных объектов, которая будет отрабатывать все вопросы согласно той процедуре порядка, который мы приняли, - сказал городской голова Юрий Гранатуров. - И абсолютно прав прокурор города, когда говорит, что мы можем привлекать органы внутренних дел для решения этих вопросов. А благодаря инициативе прокуратуры города и помощи городского управления внутренних дел мы сегодня имеем возможность нормально ходить по ул. Советской и двум набережным. Эту работу просто надо продолжать, а для этого принять решение.

Решение приняли, «за» проголосовали 57 депутатов. После этого депутат Вячеслав Карцев предложил увеличить финансирование на работы по демонтажу незаконно установленных объектов.

Напомним, сайт 0512 сообщал сегодня, что под стенами горсовета митингуют работники "позвонишек".

#позвонишки #сессия #горсовет #решение
Объявления
live comments feed...