• Главная
  • Сессия николаевского городского совета состоится через неделю
16:31, 21 мая 2014 г.

Сессия николаевского городского совета состоится через неделю

На 28 мая назначена сессия николаевского горсовета.

Соответствующее распоряжение подписал секретарь Юрий Гранатуров.

Предлагаем вниманию читателей текст документа:

Про скликання сорокової сесії Миколаївської міської ради VІ скликання

На підставі звернення 31 депутата Миколаївської міської ради, з метою визначення шляхів ліквідації наслідків аварії в житловому будинку по вул. Лазурній, 40, пошуку джерел фінансування і залучення додаткових коштів, вирішення житлових та соціально-побутових проблем постраждалих мешканців будинку, з урахуванням доручення Кабінету Міністрів України, рішень регіональної комісії з ТЕБ та НС при облдержадміністрації, комісії з питань ТЕБ та НС міста Миколаєва, згідно з п. 8 ч.4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” :

1. Скликати сорокову сесію Миколаївської міської радиVІ скликання 28 травня 2014 року о 10:00 у сесійній залі Миколаївської міської ради.

2. Рекомендувати розглянути на сороковій сесії міської ради питання про залучення коштів для вирішення житлових та соціально-побутових проблем постраждалих мешканців будинку по вул. Лазурній, 40.

3. На сесію міської ради запросити заступників міського голови, голів адміністрацій районів Миколаївської міської ради, керівників окремих підприємств та установ міста, членів виконавчого комітету, директорів департаментів, начальників управлінь, відділів Миколаївської міської ради, представників політичних партій та засобів масової інформації.

Секретар міської ради Ю.І. Гранатуров

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#сессия #николаев #горсовет
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...