• Главная
  • Отказаться от массовых мероприятий на 9 мая николаевских политиков и власти попросили сами горожане
11:30, 8 мая 2014 г.

Отказаться от массовых мероприятий на 9 мая николаевских политиков и власти попросили сами горожане

Николаевцы не хотят провокаций.

Так, 7 мая, в ходе внеочередного заседания исполнительного комитета городского совета, члены исполкома приняли обращение к представителям политических партий, общественных организаций и жителям города Николаева.

Приводим текст обращения.

«Шановні представники політичних партій, громадських організацій, миколаївці!

9 травня Україна відзначає державне свято – День Перемоги. Це день торжества безсмертного подвигу перемоги над фашизмом,  пам'яті про боротьбу  за свободу і незалежність Батьківщини.

Шанобливе ставлення  до  пам'яті  про  Перемогу  і  ветеранів Великої  Вітчизняної  війни  є  священним  обов'язком  держави і громадян України, закріпленим у чинному законодавстві, зокрема Законі України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років".

Немає жодної родини, якій би не завдала втрат Велика Вітчизняна війна, тож почуття гордості від спільної перемоги над фашизмом і скорбота за загиблими на полях боїв та в тилу завжди об’єднувала громадян незалежно від розбіжності їх політичних поглядів.

На сьогодні в Україні склалася надзвичайно складна соціально-політична ситуація. Ідеологічні розбіжності між групами громадян стають основою для актів громадського протистояння, які виливаються у тяжкі правопорушення та злочини. На жаль, численні провокації та зіткнення все частіше трапляються  напередодні та під час вихідних і святкових днів.

Тож заради збереження громадянського миру та запобігання порушень громадського порядку закликаємо вас утриматись від проведення будь-яких масових заходів, а також від будь-яких дій, які можуть бути кваліфіковані як провокативні, стати приводом для зіткнень на ідеологічному ґрунті, становити загрозу безпеці громадян.

Необхідно зробити все можливе, щоб цей священний для кожного із мешканців Миколаєва, а особливо для ветеранів, день – День Перемоги –  не був затьмарений актами насилля та агресії.

Варто пам’ятати, що лише консолідація суспільства, спільні зусилля всіх громадян свого часу дозволили перемогти безжального ворога та відновити зруйновану війною країну.

Наш з вами спільний обов’язок – бути гідними подвигу ветеранів та героїчних працівників тилу, з честю дотриматися заповіту солдатів-переможців Великої Вітчизняної війни та зберегти мирне небо, злагоду та порозуміння в суспільстві».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#провокации #9 мая #день победы #николаев
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...